Alte știri din fotbal
Gică Hagi, conferință înainte de primele meciuri din mandatul la națională: „Lot de 33 de jucători, câte 3 pe post!”
1
13 schimbări au fost decisive pentru titlul Universității Craiova! Mihai Rotaru a dat lovitura
0
„M-am bătut cu Rădoi la antrenament, putea să mă curețe” » Reacția căpitanului FCSB l-a lăsat perplex
0
Kader Keita a făcut cerere să poată pleca acasă, în Franța! Când va începe procesul și ce pedeapsă riscă
0
Știri din fotbal internațional
Aston Villa - Freiburg, duel final pentru trofeul Europa League » Echipele probabile
0
Lotul Suediei pentru Campionatul Mondial: Atac stelar din Premier League
0
Albania s-a despărțit de Sylvinho » Se știe deja înlocuitorul brazilianului: al patrulea selecționer italian
0
Cele mai tari meme-uri după ce Arsenal a câștigat titlul în Premier League la distanță de 22 de ani: „Gabriel Martinelli este mai bun decât Cristiano Ronaldo a fost vreodată”
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
1
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Ploi torențiale și vijelii puternice în toată țara până sâmbătă. Harta ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Medicul Dorel Săndesc, condamnat definitiv la închisoare cu suspendare. ...
Libertatea
cand juca la Dinamo era un neica nimeni pentru gsp..subiect doar de bascalie pe seama numelui. acum, ajuns la ultima clasata din rusia si neplatit de jumate de an este transformat in "superfundas" pentru ca ar fi pe lista stelei. voi chiar ridicati pupincurismul la rang de arta.
nu cred ca a ajuns atat de jos incat sa se duca la echipa lui 2-7, o echipa fara identitate, fara trecut si, mai ales, fara viitor.
Daca voia sa se duca la sportiv becali, se ducea de la inceput.
De unde până unde la fc sport becali ?! Un jucător ca el, nu vine la o echipă care e pe cale să se desfințeze !
E al patrulea articol in care anuntati ca Puljic e posibil sa vina la Steaua...am inteles, nu mai e nevoie de inca un articol.
halooo gsp folositi cuvintul FCSB numai insistati cu Steaua
Ce sa caute Puljic la o echipă de Liga a 5-a?
Deocamdata Dinamo ***, cu titlul, mai e de jucat.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Poate vad si chiorii de la noi din conducere, daca aia il vand cred ca il lasa liber de contract si eu zic ca va accepta salariu pe care la avut la Dinamo in primu mandat, ganditi-va ca cu Puljic,Bunoza,un varf adevarat, un fundas dreapta de valoare, Torje sau Radut si luam titlu la pas !!! dar oare se vede treaba asta si prin birourile clubului Dinamo??
16 iulie 2016 13:56 "Steaua e concreta, cu Dinamo sunt povesti. Cei de acolo nu stiu ce vor! Vrei sa te bati la titlu? Ofera contracte importante" Puljic vorbeste despre transferul la Steaua. Doar securistul anghelache...doar psd in adn...doar fcdb.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.