Alte știri din fotbal
Toate transferurile verii în Superliga » Craiova își subordonează rivalele
7
CCA l-a delegat la Supercupa României pe arbitrul care face parte din același partid ca Emil Boc
0
Arbitrii se revoltă, cu 7 zile înainte de reluarea Superligii: „Ne apucăm de Uber! Câștigăm mai puțin decât un livrator și ne înjură toată lumea”
2
Dinamovist pur-sânge, mesaj pentru Eddy Gnahore: „Bravo!” » A ajuns la vorba lui Cornel Dinu
1
Știri din fotbal internațional
După o ședință de două ore, s-a decis soarta lui Zlatko Dalic! » Comunicatul HNS: „Rezultatele din cei 9 ani vorbesc de la sine despre calitățile selecționerului”
0
Protest după eliminarea Braziliei: „Respectați istoria singurei pentacampioane mondiale!”
0
Omul care ia pe cont propriu eliminarea Selecao cere să fie iertat: „Nu este corect să mă ascund”
0
3 detalii înainte de Vitebsk - Universitatea Craiova, debutul în preliminariile UCL
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
3
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
8
Cum a reușit profesorul Mihail Iordache – Bossul din Câmpina – să scoată pe ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Cel mai lung proces de mare corupție din România. Prima sentință, cu ...
Libertatea
Gata mi-a fost deajuns . Eu dupa clipul asta nu l-as lua nici la echipa a doua . Tot timpul e liber la minge , neavind adversary sau adversary care sa puna presiune pe el !!! Are tot timpul din lume sa paseze sau sa centreze . Ca da cu stingul ! Pai la mine stingul e ca dreptul si am mai jucat si la grupa lui Fratila SI IN PLUS BAG SI CONTRE LA MINGE din toate pozitiile . Pacat ca peste citeva zile implinesc 48 de ani ...)) !..ca as veni si eu sa dau probe la Dinamo .
Sa aduci astfel astfel de fotbalisti, de care nu stie nimeni (ma rog, mai putin savic), cu 10 zile inainte de startul sezonului, fara sa fie incercati, fara sa fie vazuti, fara nicio recomandare, denota dementa. In alta ordine idei, sunt destui suporteri de youtube. Cum dracului, om intreg la minte, poate caracteriza un juctaor de pe youtube? Pai, cristea, pe youtube, pare la nivelul lui zidane. Ori il vezi pe viu, ori la TV, dar nu in colaje. In colaje toti sunt super fotbalisti.
daca vin cei 3 sunt transferuri bune :savic a aratat si la brasov ca e atacant,elton din ce-am vazut pe youtube stie cu mingea dar am un mare semn de intrebare in privinta lui in 2011 a jucat la vasco da gama cu care a luat cupa braziliei si la vitoria in prima liga iar in 2013 e la santa cruz in liga 3 e ceva putred aici iar fundasul sirian are cifre (5 goluri in 16 meciuri ca fundas nu e putin deloc),e campion in siria si irak in ultimii ani dar acuma ramane de vazut ce diferenta o fi intre campionatul nostru si al lor?
Foarte bun Savici...in orice caz,clar Dinamo va arata mai bine ca in sezonul trecut.
domnilor nu va grabiti sa ne catalogati ca fara sansa.aducetiva aminte cand halagian a adus la steaua juktori de prin toata romanioa si a fct echipa ce a castigat cupa campionilor.revenind la cainii nostrii poate ca negoita a adus la sugestia lui multescusi pana la urma sunt doua castiguri si fai si joel sunt peste pulhac sau andrei gristea.iarasi baiatul lui aliosa asanovici e buc acolo pe fund dar ii mai trebuie unul cu experienta langa el.ar fi bun unul gen geraldo sau sa il cumpere pe marcovici de la gaz metan.hai sa le dam o sansa sa batem la timisoara pe acs recas si apoi incet incet sa luam 3 pct cu moldovenii lui porumboiu si poate o prindem pe steaua ciobanului in zi proasta.......
Stie cineva ca am gasit mai multi fotbalisti cu numele asta ! E cumva Elton care e legitimate la Santa Cruz ?
Corect, mult mai bine decit niste plavani greoi, esuati prin alte campionate, sa vina aici pe bani multi si sa faca tusa pe motiv ca's in urma cu pregatirea.
Ar arăta excelent, selecția naturală în acțiune, sita care cerne ... De ce să continui de la an la an cu același gloabe plafonate? Și, din trialurile astea, dacă la ele ar participa și suficienți tineri jucători români, busc ne-am trezi că avem concurență pe posturi și la Națională :)
Cu banii astia,mai bine il luati pe Ferfelea si erati mult mai castigati.
dupa nick-ul pe care il ai si tu esti roman de nationalitate straina,asa ca sa te citez...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.