Alte știri din fotbal
Denis Alibec s-a recuperat rapid după accidentare și e pregătit de reluarea campionatului: „Trebuie să ne luăm o revanșă”
0
Îl voia schimbat pe Ianis Hagi la pauza barajului din Turcia
0
Membrul „Generației de Aur” a reacționat după ce Mircea Lucescu a leșinat la antrenament: „Trebuie să aibă o limită”
0
Zeljko Kopic a făcut buletinul medical la Dinamo: „Echipa arată diferit cu el pe teren. Avem nevoie de el”
0
Știri din fotbal internațional
Noua apărare a Interului? Gazzetta dello Sport prezintă țintele lui Cristi Chivu
0
„Cocoșii” au America de Sud la degetul mic » Ce l-a enervat pe Deschamps: „Ăsta nu e fotbal american!”
0
Bosniacii, fără frică: „Vom intra pe teren și îi vom devora pe azzurri”
0
Gerard Pique a ales dintre Messi și Ronaldo: „Este cel mai bun din lume”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
securist stelist? :)) nu domnul meu, sunt realist. atata tot. suntem in capitalism. iar capitalismul inseamna capital. vorba pitonului. sunt sceptic la un astfel de proiect fara investitii in jucatori. daca ar fi fost facut un astfel de proiect la Steaua as fi spus la fel. e posibil ca timpul sa'mi demonstreze ca ma insel. deci nimic nu e batut in cuie. insa deocamdata imi rezerv dreptul de a fi sceptic. daca Negoita ar fi adus un Nistor,Iorga,Eric,Bawab, chiar si Paun, atunci as fi acordat mai multe sanse acestui new dinamo. insa deocamdata nu va, vad in primele 4 echipe.
apropo ma gaasesti ca tovaras la george costiniu as vrea sa te am ca sii prieten pe my sport...
nu pentru asta imi pierd timpul pe aici. si nici nu ma intereseaza. urmaresc sa socialize pe teme sportive, fotbalistice mai ales. asta e unicul meu scop pe site.
..esti bianco..vrei sa-ti desenez ca stii ca esti un lider???...
bande daca as pune cum pui intrebarile esti un securist stelist...atunci vaalahul ce este??...
n-am inteles ce vrei sa-mi transmiti, dar oricum e nerelevant. ontopicul este cu totul altul. e vorba despre 3 veniri importante la dinamo. eu mi-am permis sa lansez date, informatii, precizari, linkuri video, deci am fost absolut ontopic. adica tot ce am vrut sa fac a fost doar despre acesti 3 jucatori, despre calitatile sau defectele lor, la prima vedere, apreciabile ca microbist si fost jucator de futbol. eu personal sunt extrem de bucuros de tot ceea ce se intampla la dinamo. si din acest motiv, in chiar prima zi de abonamente, mi-am cumparat din nou abonament pe tot anul, la T 1, dupa 5 ani. in acesti 5 ani am refuzat sa particip la mascarade. vreau fotbal si atat.
la echipele respective ala a fost noroc chior. din 10-15 jucatori s'a nimerit sa scoata 2-3 jucatori buni. nu poti spune ca Petrolul o sa inventeze in fiecare an un Bokila. si ce e mai important e ca nu trebuie sa te bazezi pe asta. din smecheria asta daca ai noroc poti scoate 2-3 jucatori buni. dar nu poti construi o echipa intreaga cu aceasta procedura. in fine, cert e ca riscul este foarte mare. poti sa castigi dar si sa pierzi. sa poti face o echipa competitiva eu zic ca trebuie sa si investesti. 4-5 jucatori din noroc chior si moca, si alti 4-5 jucatori deja consacrati adusi pe bani.
bine. am vorbit prea mult, se pare. sa asteptam rezultatele concrete. vorbim mai apoi.
bianco nu inceta niciodata sa fii aici pentru ca sii eu ca sii caine ma regasesc in tine....tu ai acel sindrom din toamna bobocilor , sau din mere rosii, ai un ceva ce dinamovistii trebuie sa aiba..si fii sigur ca nu bellagio. nu ti-ar spune asta daca totii nu ar simtii asta in tine...du Dinamo mai departe cu felu tau unic de a fii..prieten cii nu dusman
bianco nu inceta niciodata sa fii aici pentru ca sii eu ca sii caine ma regasesc in tine....tu ai acel sindrom din toamna bobocilor , sau din mere rosii, ai un ceva ce dinamovistii trebuie sa aiba..si fii sigur ca nu bellagio. nu ti-ar spune asta daca totii nu ar simtii asta in tine...du Dinamo mai departe cu felu tau unic de a fii..prieten cii nu dusman
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.