Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a confirmat cel mai nou transfer de la Rapid: „A fost ideea lui”
0
Fostul internațional de tineret Radu Mărginean a murit la vârsta de 43 de ani, în urma unui accident tragic la baza lui sportivă
0
Atacantul dorit de Gigi Becali la FCSB, în negocieri avansate cu un alt club
1
Gigi Becali are oferta pe masă » DC United și Anderlecht îl vor pe jucătorul de la FCSB
5
Știri din fotbal internațional
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Imaginile Mondialului: gestul suprem făcut de Didier Deschamps în fața lui Mbappe, la schimbare!
0
Zlatan Ibrahimovic: „Ce am văzut la ei este înfricoșător! Ar bate orice echipă”
0
Michael Olise, la un pas de recordul lui Pele la Campionatul Mondial: „Mbappe și Dembele nu au ce are el”
0
Lifestyle
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
0
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Anonimul care și-a vândut toate hainele pentru fiul bolnav a fost umilit public de Chilavert, a venit FALIT la Mondial, iar acum a șocat istoria fotbalului!
6
Elevii care nu ajung la probele la matematică și istorie de la Bac 2026 la ...
Libertatea
Experiența unei americance în Europa pe timp de caniculă: „Afară nu este ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Metrou închis, 32 de linii STB afectate, 1.950 de solicitări, 16 județe ...
Libertatea
Pai Medias era DEJA in liga I - de ce nu s-au implicat oamenii de afaceri si sponsorii atunci ?
Medias Renaste, Brasovul Renaste, Resita Renaste, Galatiul Renaste, Timisoare Renaste.. Ligile Vietii Renasc!! Pai de ce sa renasca Domnilor?! De ce nu faceti ceva sa le pastrati in viata.. sa faceti acesti pasi inainte de a muri!! Toate aceste manarii se intampla cu ajutorul autoritatilor si a oamenilor avari!! Au muls toti acesti "oameni de fotbal" si au falimentat toate echipele din marile orase.. iar acum se intorc (aceeasi oameni) ca mari salvatori si cu proiecte "serioase"! Pe bune?! Ce mizerie si rusine este in sportul Romanesc! RIP Sportule Romanesc!!
Problema e de moralitate. Nu pentru unii mumă și pentru alții ciumă. Județul Sibiu are liga a 5-a.
Mediaș renaște! Brașovul renaște ! ..toate renasc greu și mor repede . Echipe obediente politic au șansa primarului și a partidului care o susțin .
Daca e Eric printre oficiali, spun un DA, ferm! E singurul "român" in care am incredere! Sa nu aud de niciun Boaru, de nici un Nistor! Sper ca vor fi cooptati in noua echipa, dupa ce ne-au FALIMENTAT!!! SA NU MAI AUD IN VIATA MEA, de ei! … N-au ridicat un deget, ca sa salveze echipa; au TACUT, SI ACCEPTAT, tacit acest FALIMENT! Nici spectatori nu ar mai trebui sa fie... INTERZISI la orice fel de eveniment produs de noua echipa ... au avut clubul "pe maini", si, pt 14000 salar, lunar, N-AU MISCAT UN DEGET, N-AU DAT O DECLARATIE, N-AU FACUT NIMIC, ca SA SALVEZE ECHIPA... au TACUT SI AU LUAT 14000 LEI, LUNAR! Boaru si Nistor au devenit OSTILI in oras!! De-acum sunt someri ... sper (si sunt convins) ca nici un club nu l-ar vrea pe Boaru sau Nistor!! Atat le-a fost!!! Sper in "noul proiect"!! HAI GAZU!!
Sibiu are liga a V-a.
Craiova a inceput din Liga a doua , care e problema ?
Pai nu e tocmai ca la Craiova care a inceput din Liga a doua .
nu toate judetele au liga 5,cred.
Succes!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.