Alte știri din fotbal
Csikszereda - Sepsi au „dat-o la pace” în primul derby secuiesc din Superliga
3
Despărțire-șoc! Ionuț Panțîru a plecat de la Gloria Bistrița după doar 36 de minute jucate: „Succes și sănătate!”
2
Echipe de start la Rapid - Dinamo » Titular în premieră + toate informațiile de la stadion
8
Iată staff-ul lui Marius Șumudică la CFR Cluj! Decizia în privința lui Cristi Săpunaru
1
Știri din fotbal internațional
Fază incredibilă sub ochii lui Darius Olaru, lăsat pe bancă astăzi în meciul lui Union
0
Andrei Coubiș a debutat în Championship într-un meci cu final dramatic
0
Gaziantep - Alanyaspor, în prima etapă a noului sezon din Turcia » Echipele probabile
0
Se opresc aici? Consorțiul lui Jeff Bezos poate prelua controlul la Liverpool!
1
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
5
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Florin Şerban a câștigat Leopardul de Aur la Locarno cu „Nu e locul tău ...
Libertatea
Care sunt șansele ca R. Moldova să renunțe la independență pentru a intra ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cum au ajuns marmotele pe OnlyFans: decizia disperată a cercetătorilor ...
Libertatea
Pai Medias era DEJA in liga I - de ce nu s-au implicat oamenii de afaceri si sponsorii atunci ?
Medias Renaste, Brasovul Renaste, Resita Renaste, Galatiul Renaste, Timisoare Renaste.. Ligile Vietii Renasc!! Pai de ce sa renasca Domnilor?! De ce nu faceti ceva sa le pastrati in viata.. sa faceti acesti pasi inainte de a muri!! Toate aceste manarii se intampla cu ajutorul autoritatilor si a oamenilor avari!! Au muls toti acesti "oameni de fotbal" si au falimentat toate echipele din marile orase.. iar acum se intorc (aceeasi oameni) ca mari salvatori si cu proiecte "serioase"! Pe bune?! Ce mizerie si rusine este in sportul Romanesc! RIP Sportule Romanesc!!
Problema e de moralitate. Nu pentru unii mumă și pentru alții ciumă. Județul Sibiu are liga a 5-a.
Mediaș renaște! Brașovul renaște ! ..toate renasc greu și mor repede . Echipe obediente politic au șansa primarului și a partidului care o susțin .
Daca e Eric printre oficiali, spun un DA, ferm! E singurul "român" in care am incredere! Sa nu aud de niciun Boaru, de nici un Nistor! Sper ca vor fi cooptati in noua echipa, dupa ce ne-au FALIMENTAT!!! SA NU MAI AUD IN VIATA MEA, de ei! … N-au ridicat un deget, ca sa salveze echipa; au TACUT, SI ACCEPTAT, tacit acest FALIMENT! Nici spectatori nu ar mai trebui sa fie... INTERZISI la orice fel de eveniment produs de noua echipa ... au avut clubul "pe maini", si, pt 14000 salar, lunar, N-AU MISCAT UN DEGET, N-AU DAT O DECLARATIE, N-AU FACUT NIMIC, ca SA SALVEZE ECHIPA... au TACUT SI AU LUAT 14000 LEI, LUNAR! Boaru si Nistor au devenit OSTILI in oras!! De-acum sunt someri ... sper (si sunt convins) ca nici un club nu l-ar vrea pe Boaru sau Nistor!! Atat le-a fost!!! Sper in "noul proiect"!! HAI GAZU!!
Sibiu are liga a V-a.
Craiova a inceput din Liga a doua , care e problema ?
Pai nu e tocmai ca la Craiova care a inceput din Liga a doua .
nu toate judetele au liga 5,cred.
Succes!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.