Alte știri din fotbal
În sfârșit! » Hagi devine selecționerul României și poate alinia „11”-le la care doar a visat!
0
CFR Cluj, DEZASTRU financiar: datorii de peste 25 de milioane de euro, doar 10.000 de euro profit pe transferuri!
1
Salariul pe care îl va avea Gică Hagi la echipa națională » Toate cifrele contractului: bonusuri imense pentru „Rege”
11
MM Stoica are un favorit pentru banca României » NU este Gică Hagi! Contrazis imediat în direct: „Nu există altul mai bun”
2
Știri din fotbal internațional
La loc comanda! Starul de 150.000.000€ revine după trei luni
0
Fiasco la vânzarea biletelor pentru Cupa Mondială » Gafa făcută de FIFA „i-a blocat” pe fani
0
Reacția căpitanului după catastrofa italienilor de la Zenica: „Viața îi răsplătește pe cei care dau totul!”
0
Scene curioase în conferință: s-a infiltrat și l-a avertizat pe selecționerul Argentinei: „Vreau să fii pregătit!”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Ambuscadele care i-au lăsat fără cuvinte pe instructorii aliați: cum au ...
Adevărul
CS Dinamo, buget mai mic decât CSA Steaua! Ce sumă COLOSALĂ a încasat ...
GSP SPECIAL
Țara din lume care are suficient plutoniu pentru 5.500 de arme atomice și ...
Libertatea
Vesele joita ar fii mai indicat sa-i spui lui rockets moraru sa faca o infuzie de bani si in conturile baietilor,sa le mai stimuleze si lor stomacul si creierul,poate asa vom obtine si noi puncte.
vrea sa faca treaba buna.
sincer, n-as prea crede. daca mai adunati macar vreo 5-6 puncte, e ceva. si mai multe, din partea mea. apoi, la iarna, cu inca 2-3 jucatori in plus, cu pregatire buna, sigur la primavara vom asista la un reviriment al Giulestinei.
si daca au alt statut ? daca vin la rapid imprumutati de o firma paralela, care le si plateste drepturile ?..)) tinc abaut..))
Poate ca ai perfecta dreptate, insa cine mai poate avea rabdare inca 2-3 luni la Rapid? Cele patru etape care au mai ramas pana la finalul turului de campionat, conteaza foarte mult.
la voi aveti si aceasi culoare dar si aceasi minte, adica negrrii si prosti :))
Daca spui ca la Rapid, toti au aceeasi culoare, spun si eu ca la voi au toti acelasi IQ.
Cand vor vedea astia ca nu vor fi platiti cu anii la rapid vor fugii in papua guinee sa vaneze struti.
Joiţa e cea mai bună achiziţie a Rapidului de la Săpunaru încoace.
Jucatori francezi..hmmm. Titlul te duce cu gandul la Ligue 1, la jucatori deosebit de talentati si cand colo, apar trei desculti asa mai tucywrii care au obtinut cetatenia franceza datorita faptului ca un membru al familiei face pizza sau trandaveste pe spatele statului francez de cel putin 10 ani. Politica francezilor este clar una foarte agresiva, ne-au trimis toti bronzatii inapoi dupa ce le-au dat si bani, acum se scapa si de acesti asa zisi fotbalisti care jucau in liga de amatori, traind din ajutoare sociale fara sa vrea sa munceasca vreunul, un balast pentru societatea franceza. La rapid au gasit raiul, toata lumea are aceeasi culoare, si ce e mai important, mancare si cazare gratis!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.