Alte știri din fotbal
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
0
Ionel Augustin a numit fotbalistul care poate fi decisiv pentru Dinamo în lupta la titlu, dar i-a descoperit și o „hibă”: „Se simte lipsa de concentrare”
0
Știri din fotbal internațional
Florin Prunea, atac dur la adresa lui Elias Charalambous: „El chiar are față de papagal”
0
Bine că nu joacă ei! Detaliul unde FCSB este o formație liliputană comparativ cu Fenerbahce
2
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Ultimele informații înainte de meci
3
Fanii lui Fenerbahce s-au strâns în Centrul Vechi din București! Imagini în timp real de la reporterii GSP
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Microbuzul din accidentul tragic din Timiș nu avea funcția de lane assist. ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
Nu tu , aia despre care ai spus .
Potzi tu sa-l schimbi !? Atunci , cine ? Asta nici mort nu pleca de la "cascaval"...
Asa se manifesta frustratii
mai nene eu deschid pagima asta ca i-mi place fotbalul , sportul dar cand vad asa hal de articol , ce fragment de dialog a-ti dat ,de unde il aveti ,sunteti extraordinari ,rai oameni ,acum va unge la inima sa intre aici jumatate de tara si sa injure pe becali ,pe steaua ,pe mm, stoichita ,asta este scopul acestui articol................................................................porumboiu a schimbat si e ok , brasov a schimbat si e ok, tg mures a schimbat si e ok,si exemple m-ai sunt si negative si pozitive
Ca idee, ai putin dreptate , dar ca gramatica... (du-te la scoala !)
aceeasi parere o am si eu.In plus: cine nu a fost in stare sa il aduca pe Wesley si l-a adus pe Machado?? A dat o gramada de bani pe niste rebuturi gen Tanase , Mihai Costea, care au dat goluri nici cat degetele de la maini si nu a putut sa ii plateasca salariu lui Wesley, cel mai bun marcator din Liga 1 si cel mai constant atacant!!!Cine nu l-a pastrat pe Brandan , cel mai bun jucator de la Steaua? Astea nu sunt greseli?Ptr Becali Steaua e o afacere si o jucarie, armata trebuie sa faca totul sa recupereze numele si culorile.Ne-am saturat de acest cioban, care traieste in lumea lui! Chiar niciun fost stelist nu e in stare sa salveze Steaua?
decat sa schimbi 100 de antrenori nu e mai usor sa schimbi un patron :)
Ce caterinca....Becali face echipa si daca pierde vinovat sete antrenorul :-))) Asta nu se lasa pana nu este IMPUSCAT !!! Se gaseste unul dintre milioanele de suporteri care va ceda psihic si ne va scapa pe toti de acest 'mafiot' ...DOAMNE AJUTA !!
respect Ilie respect EDI.....asa ar trebuii sa faca toti antrenorii cu jiji....
in articolul asta se pleaca de la prezumtia ca ilie stan a deschis gura in discutia cu jiji..... :)) Mai taiati din ele!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.