Alte știri din fotbal
Schimbări la FCSB după accidentarea lui Tănase și dezastrul de la Zagreb » Cum va arăta cu CFR Cluj
0
Tudor Băluță a criticat arbitrajul după meciul cu FC Botoșani: „Jocul ar trebui lăsat mai liber. Este sport de contact”
0
Monday > Friday :) » Etim, interviu aparte: „Îmi place? Nu. Am de ales? Nu”
0
Omul meciului din Craiova - Botoșani, mesaj pentru Mircea Lucescu
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid, noul lider din La Liga » Mbappe e de neoprit: a adus victoria uriașă cu Villarreal
1
PSV a evitat un eșec rușinos în prelungiri, după un meci cu desfășurare incredibilă: Dennis Man, schimbat la pauză!
1
Bournemouth - Liverpool 3-2 » Final electrizant pe Vitality Stadium: au înscris golul victoriei în 90+5'!
0
Haos! Suporterii au invadat terenul în timpul meciului și au adunat toate mingile!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Groenlanda, într-un schimb complex între SUA, Danemarca și Germania. De ce ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Detaliile negocierilor de la Abu Dhabi dintre Rusia și Ucraina. Moscova ...
Libertatea
nu sunt avocat, fratica. sunt un simplu om, ce vede mizeria unora. daca tu nu esti in stare de asta ia-ti o sticla de apa si un bol de orez si da-le pe gat. ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Esti simpatic foc, sigur patronatul Cfr nu a facut evaziune fiscala....bagi mana-n foc ca e altfel? :)))))
Iar tu ce ai vrea sa se intample? Ti-ar placea sa ramana CFR Cluj fara bani, sa le plece jucatorii, Fcsebeaua sa se duca la vreo 10-20 de puncte in față, iar toti zecesebistii sa aplaude meci de meci pe cioban si deciziile lui. Ar fi misto asa nu?
Ești avocat? Ca dai cu limbaj de rumeguș ca să combați dovezi evidente? Cele 2 poze nu sunt dovezi? Aceea cu cupa și medalia de campion a CFR la gâtul interlopului nu e dovadă? Ce vrei tu? sa faca ziariștii flagrant la cand împrumută caranii pe varga?
o sesizare pentru asocierea unui club de fotbal din prima liga cu activitatea criminala a unor persoane, fara dovezi cu privire la asociere ar trebui sa il prajeasca pe ziaristul care a avut tupeul sa faca asa ceva.
Am progresat, comunistule, nu-mi amintesc sa fi putut cineva sa mearga prin Tanzania si Mauritius in comunism. Si daca ar fi avut voie, nici 1% din populatia Romaniei comuniste nu avea bugetul necesar. Puterea de cumparare a cetateanului de rand a crescut semnificativ. Eu traiesc de 10 ori mai bine decat bunicii mei. Daca esti inadaptat societatii moderne, e doar vina ta.
Las' c-am progresat în democrație ))
Regresisti* caci nu e nimic asociat cu progresul in comunism
Articolul nu e un atac la adresa Cfr-ului și nu demonstrează altceva decât că Varga e un apropiat al interlopilor. Ceea ce știam deja de ceva timp. Nu e vina suporterilor că astfel de personaje se agață de imaginea cluburilor, încercând să capete notorietate și să-și lărgească sfera de influență. Și meme se învârtea prin anturaje dubioase... cu interlopi gen "Buze", ... Gigi punea recuperatori să-i sechestreze pe ăia de-i furaseră limuzina,... iar presa scria despre asta și nimeni nu le lua ca pe atacuri la adresa fcsb. În ceea ce mă privește, ca microbist, nu mă interesează sursa banilor care se varsă-n fotbal. Poa' să vină și frații Tate să investească. Atâta timp cât l-au ținut pe cioban departe de titlu... au fost buni și banii Caranilor. Șeriff Tiraspol, de exemplu, câștiga pe Bernabeu făcând furori în UCL cu bani proveniți din trafic de droguri și nimeni n-avea nicio treabă cu 'finanțatorii" transnistreni care i-au dus pe moldoveni la masa bogaților. Repet: bani din pariuri, din păcănele, de la interlopi sau traficanți de droguri, de organe și de carne vie... toți sunt bineveniți în mămăLiga 1. Când un Caran îl ține pe cioban departe de ciolan ... toată lumea e fericită. :-)))
Ceaușescu te aștept în fata la Diicot când ii aduce pe Carani ,sa te vad ce curajos ești sii doi la DNA când vine Catu cu gasca sa te aud client de nr 9 ce esti
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.