Alte știri din fotbal
Dinamo rămâne fără portar!
0
Talentul uitat al României a numit cei mai buni 6 executanți de lovituri libere din istoria fotbalului românesc: „El pe primul loc” » Cum l-a ratat Dinamo
0
Sabău transferă din Franța! Farul s-a înțeles cu un mijlocaș format la Marseille și Nice
1
Rapid a anunțat două despărțiri dintr-un foc
3
Știri din fotbal internațional
Qatar - Elveția » Akanji și Xhaka înfruntă cea mai slabă echipă de la Campionatul Mondial. Echipele de start
0
Dincolo de mitul favelei: 4 fotbaliști din lotul Braziliei care au avut o copilărie îndestulată și au ales totuși calea sacrificiului pe gazon
0
Naționala de la Mondial a investit în ochelari speciali pentru portari
0
Amicul din Superliga al lui Ancelotti este curios să vadă Brazilia la lucru: „Mingicari cu pragmatismul lui Carleto”
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
nu sunt avocat, fratica. sunt un simplu om, ce vede mizeria unora. daca tu nu esti in stare de asta ia-ti o sticla de apa si un bol de orez si da-le pe gat. ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Esti simpatic foc, sigur patronatul Cfr nu a facut evaziune fiscala....bagi mana-n foc ca e altfel? :)))))
Iar tu ce ai vrea sa se intample? Ti-ar placea sa ramana CFR Cluj fara bani, sa le plece jucatorii, Fcsebeaua sa se duca la vreo 10-20 de puncte in față, iar toti zecesebistii sa aplaude meci de meci pe cioban si deciziile lui. Ar fi misto asa nu?
Ești avocat? Ca dai cu limbaj de rumeguș ca să combați dovezi evidente? Cele 2 poze nu sunt dovezi? Aceea cu cupa și medalia de campion a CFR la gâtul interlopului nu e dovadă? Ce vrei tu? sa faca ziariștii flagrant la cand împrumută caranii pe varga?
o sesizare pentru asocierea unui club de fotbal din prima liga cu activitatea criminala a unor persoane, fara dovezi cu privire la asociere ar trebui sa il prajeasca pe ziaristul care a avut tupeul sa faca asa ceva.
Am progresat, comunistule, nu-mi amintesc sa fi putut cineva sa mearga prin Tanzania si Mauritius in comunism. Si daca ar fi avut voie, nici 1% din populatia Romaniei comuniste nu avea bugetul necesar. Puterea de cumparare a cetateanului de rand a crescut semnificativ. Eu traiesc de 10 ori mai bine decat bunicii mei. Daca esti inadaptat societatii moderne, e doar vina ta.
Las' c-am progresat în democrație ))
Regresisti* caci nu e nimic asociat cu progresul in comunism
Articolul nu e un atac la adresa Cfr-ului și nu demonstrează altceva decât că Varga e un apropiat al interlopilor. Ceea ce știam deja de ceva timp. Nu e vina suporterilor că astfel de personaje se agață de imaginea cluburilor, încercând să capete notorietate și să-și lărgească sfera de influență. Și meme se învârtea prin anturaje dubioase... cu interlopi gen "Buze", ... Gigi punea recuperatori să-i sechestreze pe ăia de-i furaseră limuzina,... iar presa scria despre asta și nimeni nu le lua ca pe atacuri la adresa fcsb. În ceea ce mă privește, ca microbist, nu mă interesează sursa banilor care se varsă-n fotbal. Poa' să vină și frații Tate să investească. Atâta timp cât l-au ținut pe cioban departe de titlu... au fost buni și banii Caranilor. Șeriff Tiraspol, de exemplu, câștiga pe Bernabeu făcând furori în UCL cu bani proveniți din trafic de droguri și nimeni n-avea nicio treabă cu 'finanțatorii" transnistreni care i-au dus pe moldoveni la masa bogaților. Repet: bani din pariuri, din păcănele, de la interlopi sau traficanți de droguri, de organe și de carne vie... toți sunt bineveniți în mămăLiga 1. Când un Caran îl ține pe cioban departe de ciolan ... toată lumea e fericită. :-)))
Ceaușescu te aștept în fata la Diicot când ii aduce pe Carani ,sa te vad ce curajos ești sii doi la DNA când vine Catu cu gasca sa te aud client de nr 9 ce esti
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.