Alte știri din fotbal
Gică Hagi le-a răspuns turcilor la 6 întrebări-cheie, cu 4 zile înaintea barajului
0
Voluntari - Chindia, primul meci al zilei în Liga 2
3
UEFA Champions League e un vis îndepărtat! Ce traseu ar avea campioana României până în grupă: CFR Cluj și Craiova stau cel mai bine
0
Bogdan Lobonț, opinie contra curentului, înainte de Turcia - România
0
Știri din fotbal internațional
Adrian Mutu încă nu-l vede pe Chivu campion: „N-aș spune că Inter are deja titlul în buzunar”
0
Arsenal - Manchester City, finala Cupei Ligii Angliei » „Tunarii” luptă pentru toate trofeele în acest sezon
0
Tottenham - Nottingham Forest » Formația lui Drăgușin, duel pentru supraviețuirea în Premier League
0
Barcelona - Vallecano: Andrei Rațiu e anunțat titular pe Camp Nou!
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
9
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
A fost Călin Georgescu agent al Securității? Stejărel Olaru: „S-a ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Striptease cu tricolorul la Circul de Stat din București. Preludiu, ...
Libertatea
Reporterul il intreaba despre FCSB, prostul de Lung zice de Steaua.. :))))) Bai, ce oameni! Dasta e tara asa cum e, fiindca e inflatie de prosti!
Tipic gsp, interviu la criminali si infractori. "Ziar de sport", YEAH RIGHT, ati trebui sa va schimbati numele in cancan. Dar na uite asa ati mai gasit pe unu are zice fcsb-ului Steaua si imediat l-ati citat. Sunteti penibili.
Criminalul asta mai are tupeul sa dea interviuri? Ar fi trebuit sa se retraga in munti dupa ce a nenoeocit familia aia.
Cel mai bun portar român din toate timpurile.
Un meci ciudat între două echipe unde s-a intervenit în administrarea lor: una a fost degradată mai mult sau mai puţin legal , FCSB iar cealaltă a fost înfiinţată şi promovată complet ilegal. Ce să faci? enigmele fotbalului românesc.
Un ***, ok se poate intampla un accident la volan nefericit, dar cand in zi cu ceata tu intri cu 120 la ora in curba, atunci nu mai esti un sofer care a facut accident mortal esti un criminal, ba si dupa toate cele tu care ai *** ba sa nu te duci sa dai macar un leu sa o ajuti pe femeia aia nevinovata pe care ai lasat-o fara sot si pe acel copil lasat fara tata, cum sa fii atat de ticalos?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca va pasă de Romania spuneați că acest individ aintrat pe contrasens a ucis un om nevinovat, a distrus o familie, a scăpat cu suspendare din cauza justiției corupte și colac peste pupăză a și contestat daunele pe care trebuie sa le rea familiei îndoliate că sa le plătească casa de asigurări, acest criminal merita bătut cu pietre pe strada nu sa i se ia interviuri!!!
Da. Dar pe vremea ta titularizarea tinerelor talente NU era DESFIINTATA de un Gigi Becali cu transferurile ratatilor din afara tarii, in special a *** *** care NU ADUC ABSOLUT NIMIC fotbalului romanesc cu exceptia unui "***"...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.