Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, premieră la CFR Cluj: „Am luat multe decizii greșite”
0
Iuliu Mureșan, mesaj exploziv pentru antrenor: „Și-a închis ușa în nas la CFR”
3
Căpitanul din Superliga pleacă! Transfer de 500.000 de euro
3
Cât plătești ca să vezi din balcon Stadionul Steaua? Investiții de milioane de euro în 5.000 de apartamente noi lângă arenă
0
Știri din fotbal internațional
Gigi Becali a distrus doi jucători, în ciuda victoriei cu Feyenoord: „Nu mă pot baza pe ei”
0
FCSB și-a reactivat șansele de calificare! Calculele pentru primăvara europeană
0
Eroul Juri Cisotti, după remontada senzațională reușită de FCSB cu Feyenoord: „Am arătat că suntem o echipă mare!”
0
Triplul campion cu FCSB, în extaz după victoria cu Feyenoord: „Fantastic!”
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
5
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
5
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Judecătoare din Craiova avertizează că Inspecția Judiciară îi va vâna pe ...
Libertatea
Moment sfâșietor în Parlamentul European. O interpretă a izbucnit în ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Cum explică Lia Savonea telefonul dat unei judecătoare de la Curtea de Apel ...
Libertatea
Atunci, de ce-i lași să intre pe forum? Nu știi că, pe aici, mișună golanii?
:))))))))))))))))))))))))))))
.))
de multe ori, da, Flo. aloha tie. dar de data asta exista un sambure de adevar. chiar un sambure mare, de renglota. este simplu : incep sa se cristalizeze actiunile viitoare, sa se clarifice unele aspecte financiare, deci exista oportunitatea de a se creiona un plan viabil pentru viitorul an calendaristic. vor fi conducatori noi, in executiv, antrenori noi si preparatori noi, pe banca, jucatori noi in salile de antrenamente, cantonamente si jocurile ce vor urma. bugetul va fi mai mare, aspect primordial as spune. asta e vestea cea mai buna. deci, e normal ca Negoita sa puna in miscare un altfel de Staff. aparent simplu, mecanismul nu e chiar usor de realizat.
Nu cumva de doi catzei de sex feminin? Inteligentule!
baietii mei nu sunt microbisti.
deci ... bianco a confirmat stirea (care o fi ea ... ca n-am citit articolul) ...:)) Si Bianco este sursa gsp-ului la Dinamo, este evident ca are acces si la informatii privilegiate din cadrul clubului, dar si darul premonitiei, fiind nascut si intr-o zodie favorbaila din punct de vedere astrologic, prin alinierea lui satelitilor lui Jupiter cu cei ai lui Uranus, am intrat ecident in anul ciobanescului german, si daca nu ma insel bianco mai este nascut si intr-o zi impara! ....:))
Acum, sincer, care dintre ciutanii tăi ține cu Dinamo (am observat asta din anumite comentarii), cel mare sau ăla mic?
Inventii!
Gresesti. Sarpele Baloo e din Dorohoi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.