Alte știri din fotbal
Pedepsit! Daniel Pancu l-a trimis la echipa a doua: „O să înțeleagă până la urmă”
0
„Spălare de bani” » Scandal în Bănie cu hotelul-fantomă de pe „Oblemenco”
9
Victorie la FIFA! Clubul din Superliga a câștigat procesul și are de încasat 1,3 milioane de euro
0
Adrian Mutu a răbufnit, după informația dezvăluită de GSP: „La ce înseamnă România, e o rușine”
5
Știri din fotbal internațional
Ionuț Radu, inexistent pentru spanioli, după dezastrul din Celta Vigo - Freiburg » Ce notă a primit portarul român
0
Andrei Rațiu, catastrofal la Atena: două faze în care și-a „îngropat” echipa
1
Returul sferturilor din Conference League » Nebunie la AEK Atena - Rayo! Și Răzvan Marin a marcat
0
Surpriză! Supercomputerul a prezis cine va câștiga Liga Campionilor
0
Lifestyle
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Nicușor Dan a anunțat că va organiza referendumul pe justiție în mai puțin ...
Libertatea
Șoc în fotbal: fostul portar Alex Manninger a murit într-un accident rutier ...
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
„Nu ești mult mai mamă, dacă ai născut pe cale naturală”. Interviu cu prof. ...
Libertatea
stupidule, existenta ta e periclitata, scrii degeaba si degeaba vei fi, pe zi ce trece. dc ? vezi mai jos.
yes ! planul de reorganizare ? aprobat ! iesirea din insolventa ? in mai, garantat ! noul staf ? Stanciu/Teja/Danciu ! buget dublat din ianuarie ? da ! plecari de petardoizi ? in corpore ! noi luptatori ? da ! deci ? am avut dreptate inca o data sa cer calm si rabdare ! mai este nevoie de ceva timp, dar va fi bine. si inca o data : Forza Dinamo ForEver !
e loc pentru toti cei de buna credinta.
..)
inutil, cerinta e alta.)
a fost guten, naht mai pe la 7..))
deci Lakitza va continua, Stanciu ala nu mai vine sigur, Teja nici el, jucatori oha, deci din nou doar gura e de astia de la Dinam9, l-am auzit pe neghnitita declarand ca se bat la titlu la anu, asa sfidare si bataie de joc fata de suporterii dinamovisti nu am vazut de mult, astia efectiv ii iau de prosti, macar Borcea - Badea chiar mai castigau cate un titlu, mai bateau odata Steaua, de cand sunt astia Dinam9 e presul Stelei, locul 6-8 in campionat, exclusi din Europa si tot asa hahahahahhah si ala declara ca se bat la titlu la anu iar, ei fiind in prezent pe locul 8, in liga asta "slaba" dominata de Steaua =)))
: )))))))))))))))))))) HAHAHAHA..... recunosc, carti nu mai citesc demult, in schimb vad filme !
aloha und gutten nacht
asta stiam.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.