Alte știri din fotbal
Transfer de urgență la Universitatea Craiova!
0
Imagini neconvenționale! Probleme grave la stadionul de 37 de milioane: meci întrerupt două ore » Aici va juca Dinamo în play-off
0
România - Cipru, la fotbal feminin, în preliminariile pentru CM » Asediu la poarta adversă
2
Echipe de start la Dinamo - U Cluj » Surprizele pregătite de Kopic + Primele imagini și informații de la Arenă
10
Știri din fotbal internațional
Rezultatul obținut la debut de Marie-Louise Eta, prima antrenoare a unei echipe masculine din Bundesliga
1
Chelsea - Manchester United » Duel crucial pentru Liga Campionilor pe Stamford Bridge
0
Dezastru pentru cea mai surprinzătoare campioană din Premier League » Aproape de încă o retrogradare
0
Allegri a dat replica la ironia lui Chivu: „Să ne uităm la contextul în care a spus-o! Dar nu merită decât laude”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Vremea se schimbă de săptămâna viitoare, o masă de aer rece se va extinde. ...
Libertatea
Trapperul care înjura România a făcut scandal monstru la Budapesta. Albert ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Căsătoria pe durată determinată, inedita propunere a unei judecătoare. ...
Libertatea
da si marmota ...
articol fabricat de GSP,nu este nimic adevarat,de la suma de 2 mil lire la intalnirea cu impresarul.In anii aceea daca te intalneai cu un strain urma un ,,sejur'' la Canal,Gherla,Aiud etc
Cred ca e vorba de echivalentul cu salarile de azi... si avand in vedere ca era unul dintrre cei mai in voga portari ai momentului cred ca e posibil sa fie adevarat :)
chiar si asa, prefer povestile lui inflorite decat delirul becalian despre milioane, zeci si sute de milioane care i se ofera pe diverse petarde din lotul stelei :)
Cred ca l-a lasat memoria. La 84 de ani... :-) Poate era vorba de 200000 de lire. Oricum a fost unul dintre cei mai apreciati portari europeni. Si asta in epoca lui Iasin.
RESPECT ION VOINESCU! MULTA SANATATE!
A vorbit Ion, ca si el e om.
nu duce nimeni dorul la idi0ti k tine:)) gipsan batran ce esti:))
Cred ca ai terminat liceul de mase plastice, la cum scrii si te exprimi nu e de mirare ca ai o asemenea poza la avatar.
EU AM AJUNS DEJA DIN 88 SUNT DEPARTE DE RROMANIKA
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.