Comentarii (28)
spartcapus  •  10 Octombrie 2019, 22:26

Interlopi si puscariasi, asta e familia Becali, rusinea Romaniei!

Calin Radulescu  •  10 Octombrie 2019, 23:00

Mister e genial... Adevarul intotdeauna supara... Oricum meciul ala nu mai conta pentru Bulgaria... Nu inteleg de ce se agita atat Stoickov... Noroc cu MISTER, ca asa am aflat si noi cum lua CRACIUNELU bani cu punga de la TAPIE

Adrian Fulgos  •  10 Octombrie 2019, 22:37
Postat de lucibenid pe 10 Octombrie 2019, 22:35

Asta nu-i om, un needucat care nu are ce cauta in presa romaneasca. Nu ar trebui sa-l bage in seama presa, pentru cate a facut.

Care din ei??

reghemeister  •  10 Octombrie 2019, 21:39

Dinamovistii intre ei...se mananca ca cainii...(cacofonie intentionata)

vishnu  •  10 Octombrie 2019, 19:42

Giovanni a fost sunat de Stoicikov. Si nestiind carte, a trebuit sa-l sune pe Victor ca sa-i citeasca din operele lui Dinu inaine de culcare.

Daniel Irimescu  •  10 Octombrie 2019, 18:51

Am vazut mult la viata mea restul chiar din mijlocul galleries lui dinamo. Au fost Citiva stoppers nedinamovisti care m iau placut dar cornel cel mai mult desi citeodata era during. Pacat ca la batrinete cind o tragea pe rachiu ii saruta mina lui Giovanni sa ii dea citiva dolari pentru cumparaturi !

Constantin Valentin  •  11 Octombrie 2019, 07:10

Intotdeauna adevarul doare ! Mai multa credibilitate are Cornel Dinu.

fortzzza  •  11 Octombrie 2019, 02:29

Au citit astia vreodata cateva randuri? Interlopul si Castravetele. De unde au aflat de cartea lui Dinu? Mai are gura sa vorbeasca pârnăiașul? Puțină inchisoare au facut astia la cate jegosenii au facut la viata lor.

Rahat Cu Perja  •  10 Octombrie 2019, 22:55

Ce face batranetea din oameni. Halal exemplu.

liviuemil  •  10 Octombrie 2019, 22:52
Postat de lucibenid pe 10 Octombrie 2019, 22:32

Eu sunt,, habarnist"! Uimeste-ma si lumineaza-ma ca nu stiu. Care spanioli, cand si unde strigau asesino?

Era pe vremea lui Ceasca, acum vre-o 40 de ani, in preliminariile unui CM. Eram in grupa cu Spania si probabil Iugoslavia. In meciul cu Spania din deplasare un spectator alerga in spatele portiii noastre si striga lui Dinu,assasino!!!!

  • 1
  • 2
  • 3