Alte știri din fotbal
Nu e Hagi! Propune un alt nume de selecționer după ce Mircea Lucescu a ratat calificarea la Cupa Mondială
5
Au făcut scut în jurul fotbalistului prăbușit al naționalei, după Turcia - România: „Săracul...”
0
Fără cenzură! Gigi Becali, declarații revoltătoare la adresa unui jucător al naționalei
0
Stupoare în direct » Gestul făcut de Burleanu după meciul de la Istanbul l-a contrariat: „Nu mai stai, frate”
1
Știri din fotbal internațional
Irlandezii dau vina pe sirena cehilor: „Să se deschidă o anchetă!”
0
Știm cum arată și barajele intercontinentale pentru Campionatul Mondial 2026
0
Nemții semnalează și ei marea slăbiciune a tricolorilor: „Românii n-au fost în stare...”
0
Mbappe arată slăbiciunile Braziliei lui Ancelotti » Îngrijorare din cauza lui Raphinha
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
Danciulescu taie vrunze la caini de ani de zile,dar este platit! ce sa ivete jucatorii tineri de la Dinamo cand au auzit ca seful lor conduce beat la volan .Prunica este cel mai mare escroc din fotbalu Romanesc,a plecat cu scandal de la Iasi la fel sa intaplat si cu Dinamo. Prunea a pus la cale greva jucatorilor, in meciul amical cu Voluntari.
Danciule, lasă beutura
Pacat de fotbalisti. Pacat de ei ca oameni caci s-au infectat. Nu este bine sa te bucuri de raul altuia dar clubului i-ar sta bine in B sau de ce nu in liga a-4-a. Ar fi super tare sa nu mai auzim de ei o perioada.????
Corect ar fi sa se antreneze aia fara covrig 19. Mai da-o incolo de izolare ca uitam fotbalul
danciulescu , balanescu si trandafir DEMISIA !!!
daca taceai...filosof ramaneai... Korbule...ti-au dat prima pentru salvarea de la retrogradare?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.