Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a cedat internaționalul în Superligă! Mutare rezolvată, urmează semnarea contractului
0
Schimbări majore în clasamentul din retur față de ierarhia la zi » Rapid, OUT din play-off! Două echipe sunt pe primul loc
1
Reacția genială a lui Daniel Pancu, la 48 de ore după victoria cu FCSB » Aluzie la Ionuț Chirilă: „Ar fi invidios”
2
Angelescu a spus fără ocolișuri care va fi componența play-off-ului: „Să fim serioși”
4
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, întrebat înainte de Dortmund - Inter: „Liga Campionilor și Serie A, este posibil?”
0
Real Madrid a sunat pentru Chivu!
13
Colegii lui Radu Drăgușin au făcut accident înainte de meciul lui Tottenham din Liga Campionilor
1
Atletico Madrid forțează transferul unui mijlocaș de top din Europa
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Familia minorului de 13 ani implicat în crima de la Cenei ar putea încerca ...
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
Condu tu mă Ganea. Un frustrat *** Ce caută cutare, ce caută cutare. Dar umărul nu știe să pună.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca taceai„filozof”ramaneai!DDB sunt finantzatori!Ei cand au dat banii(pentru ca Dinamo sa poata intra pe teren),nu au cerut garantii(ipoteci) si dobanzi ca bancile si prin urmare la masa credala ai calitatea de creditori chirografari(adica negarantati)-categorie de creditori carora li se distribuie bani numai daca...ramane ceva dupa„indestularea” creditorilor privilegiati(salariatii si fiscul) si garantati(bancile si cei care au ipoteci)!Dar s-au inscris la masa credala numai pentru a participa la votarea planului de reorganizare(se voteaza pe categorii de creditori)!
Asa oricine poate sa critice!Sau sa insulte!Ca nu-i costa nimic!Si nici nu trebuie sa FACA ceva!Asa cum au facut si FAC cei din DDB!Dupa puterile lor!Dar FAC,nu stau pe margine si cauta cusururi!Ca altii-prea multi,din pacate!Daca nu erau aia-pe care-i injura Ganea-mai era Dinamo acum?Sau era desfiintzata inca de cand a dezertat meschinul ala de Negoita?
Toti au furat din acest club mereu.Acum meregem si pe mana suporterilor,aia ***i!Macar sunt prezenti oriunde pt DINAMO!!!Cine vb depre DINAMO?Ala care s a dezbracat de 6 ori pt Dinamo???***!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tiicbic versus Catalina 6-0 :))))
Ce griji au consonarii! Planul de reorganizare va stabili ce sume trebuie platite creditorilor. Din moment ce DDB are de încasat o sumă, oricare ar fi acea sumă, poate să îi încaseze la scadență sau poate să îi lase în cadrul societății. Că nu știi nu este o problemă, dar că bagi șopârle, este altceva.
BRAVO!BRAVO!BRAVO!in sfârșit unul care le spune pe fata mai trebuia sa zică și de marele investitor din umbra Dom Badea.BAAAAA cum sa fii membru DDB și sa cotizezi pt Badea care a furat clubul asta și sa cotizezi pt jupânii Elias, Tararache și Anghel , traseisti politici și infractori dovediți,care s-au pus singuri șefi (când se fac vestitele ALEGERI IN DDB)sa fure din banii vostrii și sa conducă clubul cum vor ei fără sa va consulte(plus marea șmecherie INSOLVENTA).Decât o leguma,ceva inert sau cine nu gândește ar putea fi membru acum sau sa cumpere bilete ( eu am renunțat sa reînnoiesc anul asta)știți cum e asta cu programul DDB ?cum erau o data ONG -urile alea de la fiecare colț de strada (Acum ONG condus de magnificii Elias,Tararache și Anghel pr ca ei vor și pot)care trimiteau oameni pe strada (Acum pro program DDB pr creduli)prin care cereau bani pt copii sau inundatii( Acum cică pt jucatori și angajații din club) și dădeau 20% pt copii și inundatii(Acum pt anumiți jucatori și angajații din club, ca doar nu sunt suficienți bani pt toți)și restul de 80% rămâneau in buzunarul lor, al patronului de ONG(Acum Elias,Tararache și Anghel pt ca ei vor și pot).FORZA FC Elias&Company(5) 2020 SRL(ONG)
Întrebare întrebătoare: după ce se aproba planul insolventei și or sa le revină bani DDB ce se fac cu acești bani? Rămân in contul asociației PCH sa facă ce vor cu acești bani acești 3 infractori și traseisti politici sau se vor transfera gratuit clubului Dinamo ca doar nu o sa le dea banii înapoi pe bilete oamenilor si pe cardurile DDB făcute special pt a ajuta clubul și nu asociația (ONG celor 3)
pai si nu are dreptate…numai *** au in galerie ????????????
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
„Cu suporterii ăia trei, *** ăia trei: Elias, Tararache și Anghel. Ăia nu au ce să caute acolo să conducă. Să facă galerie și atât. *** să se trezească la realitate! Ăia au dus Dinamo unde e acuma. Ăia trei! Și Anghel, creier prăjit de bibilică! Bagabonții ăia trei trebuie să dispară de acolo”, a declarat Ionel Ganea
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.