Comentarii (32)
m0zart  •  05 Aprilie 2020, 20:22
Postat de costacurta pe 05 Aprilie 2020, 20:14

Singurul drept pe care il aveau astia doi, era ca intrau gratuit la meciuri. Oricum nu aveau ce sa vada. :))

Măcar, la meciul cu v.oi, au avut ce să vadă.

vasyxxx  •  05 Aprilie 2020, 23:41
Postat de randdoom pe 05 Aprilie 2020, 22:48

daca nici acum nu se desfiinteazxa vitanul barzesti,atunci cand?

Baietele de mult urmaresc comentariile tale. Sigur tu esti paralel cu fotbalul,cauta si comenteaza ceva care te aranjeaza, indicat ae fi polo pe gheata nu in apa.

creeperno999  •  05 Aprilie 2020, 22:52

Dinamo se desfiinteaza doar in visele fcsbistilor

casa_regala_duar_dinamo  •  05 Aprilie 2020, 20:09

noi, casa regala duar dinamo, dupa ce am preluat in stapanire dinamo si pe suporterii ei minunati de la excelenta sa domnul Negoita, daruim fiecarui angajat, fie el jucator sau oficial al clubului, cate un dromader, intrucat acesta nu necesita combustibil, piese de schimb si se poate circula cu el fara ITP

m0zart  •  05 Aprilie 2020, 20:58
Postat de costacurta pe 05 Aprilie 2020, 20:43

Noi suntem singurii care contam pentru voi si bineinteles pentru toata lumea.

Ca să ne înțelegem, noi suntem noi iar voi sunteți v.oi !

randdoom  •  05 Aprilie 2020, 22:48

daca nici acum nu se desfiinteazxa vitanul barzesti,atunci cand?

m0zart  •  05 Aprilie 2020, 20:27
Postat de dinamo.ia.champions.league pe 05 Aprilie 2020, 20:20

Eu seicul Tahoon Nimer, nu i mai suport pe Prunea,Danciulescu, si Negoita nustiu de ce mai comenteaza de Dinamo ca eu sunt noul patron, adica eu ii dau afara pe prunea si danciulescu si ii aduc pe Claudiu Florica si Marian Mihail ( care se ocupa si de Charlton)

Când scrii Prunea și Dănciulescu așa cum ai scris tu în a doua parte a comentariului (chipurile, ironic) antipatia, de fapt, nu o ai față de cei doi ci, dimpotrivă, față de gramatică !

dinamo.ia.champions.league  •  05 Aprilie 2020, 20:20

Eu seicul Tahoon Nimer, nu i mai suport pe Prunea,Danciulescu, si Negoita nustiu de ce mai comenteaza de Dinamo ca eu sunt noul patron, adica eu ii dau afara pe prunea si danciulescu si ii aduc pe Claudiu Florica si Marian Mihail ( care se ocupa si de Charlton)

costacurta  •  05 Aprilie 2020, 20:10

Bravooooo, la mai mareeeeee.

noname999  •  05 Aprilie 2020, 22:37
Postat de costacurta pe 05 Aprilie 2020, 21:14

Oricum, mergeți degeaba la meciuri, de fapt la doar două, restul e stadionul gol. Nu înțeleg agitația. Exista și fcdb oricum, va păcăliți singuri.

Ba costacurca, vezi de fc fcsb ul tau

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4