Alte știri din fotbal
Ofertă de 2 milioane pentru Jovo Lukic, dar transfer blocat: „Soția s-a opus!”
0
Atac fără precedent al lui Adrian Bumbescu! „Străini fără valoare, impresarii își iau banii și nu te ajută cu nimic!”
0
Dănuț Lupu a numit antrenorul potrivit pentru Rapid: „I-aș da șansa să pregătească echipa”
13
De ce întârzie negocierile pentru noul contract al lui Nikita Stoinov la Dinamo: „O situație mai dificilă”
2
Știri din fotbal internațional
Louis Munteanu, bătut de o echipă de Liga 3 la primul meci ca titular pentru DC United
0
Ce au notat americanii la 4 luni după transferul lui Louis Munteanu: „Nici goluri, nici pase decisive”
0
Specialistul Bild n-are nicio îndoială: „Golul lui Mbappe n-ar fi trebuit să existe”
0
Gianni Infantino garantează prezența Iranului la Campionatul Mondial: „Sportul trebuie să stea departe de politică”
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Dosarul Liviu Dragnea – Tel Drum s-a reluat, după episodul interceptărilor ...
Libertatea
Cine sunt cei cinci politicieni europeni care ar putea călca pe urmele lui ...
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
Judecătorii CCR primesc spor de supărare de 2.300 de euro, pe lângă ...
Libertatea
felicitari Poli Iasi - moldova este fruntea!!!!
bravo poli!!!forzza CRAIOVA!!!
Te-ai gandit cum ai putea sa faci rost de bani fara sa investesti nici un leu? Solutia e foarte simpla. Din publicitate. Sunt multe site-uri care platesc sa primeasca vizitatori si acum e timpul sa primesti si tu o parte din banii astia. Respecta pasii de mai jos si o sa ai niste venituri consistente: 1. Mai intai copiaza b*u*x.t*o/?r=antoniulian (fara stelute si legat) in internet explorer(eu fiind un Premium Member pe site si tu primind invitatia de la mine o sa primesti un bonus substantial la inscriere) 2. Urmatorul pas e sa te inscri(la registrer), completand toate casutele care apar acolo.La referrer scrii antoniulian 3. Apesi pe Surf Ads si dai click pe link-urile care iti apar acolo. Pe fiecare site pe care intri trebuie sa astepti 30 de secunde. Pentru fiecare site pe care intri vei primi 0.1$ . De asemenea pe link-urile care ti le da acolo poti sa intri doar odata pe zi. 4. Facand doar ce scrie la pasul 3 poti castiga aproximativ 100$ pe an. Totusi, pentru fiecare persoana inscrisa de tine o sa primesti inca pe atat. De exemplu daca mai inscri pe mama si pe tatal tau in total o sa ai 2 invitati si in loc de 100$ primesti 300 $ pe an. Daca ai 9 invitati atunci primesti 1000$ pe an si tot asa mai departe. 5. Asta e pasul cel mai important si anume luarea banilor. In momentul in care ai ajuns la 10$ poti sa scoti banii. Tot ce trebuie sa faci e sa apesi pe "Payments" si alegi suma care vrei sa o scoti. Banii ii vei primi in 30 de zile lucratoare fie pe card Visa fie prin depozit bancar, in functie de cum vrei tu. Daca nu ai incredere ca o sa primesti banii la timp poti sa intri pe forumul site-ului si sa vezi ca acolo toti zic ca nu e nici o problema cu retragerea banilor. 6.Important este sa fi constant,sa intri in fiecare zi pe site si sa deschizi site-urile din "surf ads".... Cam astia ar fi pasii. Daca ii respecti poti sa ai un venit destul de frumusel din asta. Site-urile pe care o sa intri platesc bani foarte multi ca sa primeasca vizitatori si merita sa profiti de asta. Eu sunt membru pe site-ul asta din iulie 2007 si pana acum fac 250 de euro pe luna. E drept, nu e mult, dar avand in vedere ca tot ce fac e sa intru pe link-urile date de ei timp de 30 de secunde eu zic ca merita,e un venit frumusel si constant
Stelistilor- va place nu va place- Iasul a luat trei puncte.Aduceti-va aminte cum tremurau chilotii pe voi in meciul din toamna cu POLI. Asa ca lasati-o mai moale. Daca POLI ar avea bugetul stelei erau departe.Felicitari Ionut Popa,aseara ai fost un mare strateg.I-ai tratat exact asa cum meritau,batuti cu armele lor.Parca intrase lupu-n oi.Merita Becali un dus rece acum la inceput de sezon.Steagu sus POLI.
bai nene surdu nare ce cauta la steaua e prea varza.cand era oli la steaua il baga pe gigel coman care nu avea treaba k fotbalu el zuca rugby,akm e surdu care este preferatu lui gigi .surdu esti mai varza decat se vede la tv.despre banel nu am ce sa spun pentru ca a avut ghinion curat .gigi da-l afara pe surdu este un om in plus la echipa.fortza steaua
Cam asta a fost!
pt toti stelistii de mai jos... meciul s-a terminat 2-1 pt IASI care au avut nici mai mult nici mai putind de o faza clara in care s-a si marcat.lucrul asta spune mai putine despre cat de bine a jucat Iasul,si arata cat de PROST a jucat steaua .. dar nu e nimic.. o sa avem unuri nenorociti in chapions si o sa ne facem de TOT RRAAHHAATTUULL!!
faceti ceva pentru steaua
Iesenii au facut un foarte curajos joc de pressing in special in prima repriza, ceea ce a impiedicat Steaua sa construiasca actiuni clare. In partea a doua si mai ales dupa golul al doilea al iesenilor acel joc de pressing a disparut, Steaua a construit mai bine dar si de data aceasta rapiditatea, cursivitatea fazelor de atac s-au datorat in mare parte stranierilor Stelei. Din pacate Steaua are inca jucatori foarte slabi care pot construi atacuri doar daca se joaca in reluare sau in viteza anilor '60. Cum creste viteza jocului, cum acesti jucatori alearga ca bezmeticii pe teren, doar-doar mingea s-o lovi de ei cu noroc, ca la miscarea browniana. Iasi-ul a meritat victoria. Becali continua sa alunge jucatori buni de la Steaua, precum Cristea si Bicfalvi, ca sa dau doar un exemplu. Singura solutie ca Steaua sa revina in carti e sa devina un club de stranieri, precum CFR Cluj. Asta si pentru faptul ca in Roma
Politehnica Iasi a avut o campanie de transferuri reusita, cei trei care au jucat in seara asta au jucat f. bine,bravo baieti tineti-o tot asa.Forta Poli!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.