Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
2
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
3 transferuri pentru care negociază în aceste ore Rapid + Victor Angelescu a spus și ce se întâmplă cu fiul lui Șucu
2
Știri din fotbal internațional
Zlatan Ibrahimovic, la superlativ despre Messi: „Am văzut «dreptul lui Dumnezeu»
0
Lionel Scaloni, „la cald”, după remontada fantastică în fața Angliei: „Tocmai ei ne-au adus victoria astăzi”
0
Pălmuit de Bellingham după fluierul final! A urmat o încăierare generală la Anglia - Argentina
0
Thomas Tuchel surprinde, după eliminarea dramatică: „Nu am niciun regret. Cel mai bun meci al nostru!”
0
Lifestyle
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Nuntă în familia a doi dintre cei mai bogați români. Cine sunt mirii care ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
ForZza Poli!!titeti-o tot asa!!Steaua no comment haahalereeelor...bebehhehhehe:)=))
Branet e primii 3 portari din tara. ma mir ca nu-l vede nimeni. Si meci de meci o demonstreaza. Dar asta e, daca unii au ochi doar pentru Nesu, Ov. Petre (chiar daca nu-s portari)...stiti voi..
felicitari popa esti tare an acest domeniu tinio tot asa si vor veni si baniiiii forza iasintonul
SI INCA CEVA-voi sperati ca sa ne fure indeajuns craciunescu ca balaj in meciu tur ca sa ajungeti inapoi in lupta pt titlu!steaua-cfr cluj 1-3.luati si suferiti
DAN imi pare rau ca esti iesean si vii la meci si tii cu steaua.sa-ti fie rusine,esti ca multi altii prezenti la stadion o "panarama a comunitatii".Si pt tine CATALIN am sa-ti zic ceva:noi iesenii am uitat sa ne bucuram la victorie si ne mai trebuie macar o victorie in meciul de la buzau si acasa o sa vezi adevaratul public iesean!pana una alta bravo POLI IASI,chiar am intuit scoru meciului 2-1.RUSINE CRACIUNESCU-tu si familia ta de arbitrii corupti ne bagati in lupta pt retrogradare.FORZA POLI IASI.bv baieti,bv BRANET,asa va vrem mereu!
Bah "Catalin" citeste mai intai ce am zis. Ar trebui sa iti dai si tu seama. Nu acuz Iasul de nimic. Sper sa nu se inample niciodata la Iasi ce zici tu ca nu mai calc la stadion. Eu vreau sa vad Poli asa tot timpul... dar who knows!
Bah "dan" , ai observat tu asta? Daca acuzi Iasiul de meciuri necurate...of Doamne , no comment Sa va fie rusine tuturor suporterilor care au venit aseara la meci , cu fulare alb-albastre si nu s-au bucurat la nici un gol de-al lui Poli! Asa ceva nu am mai vazut , 40% din stadion stateau ca mortii pe scaune cand marca Politehnica Anti steoaia pana la moarte!"fani" mai prosti nu cred ca mai are vreo alta echipa FORZA POLI IASI!
Sunt iesean. Tin cu Steaua intai si apoi cu Iasul (din motive lestene de inteles - era odata in 86 o echipa mare si dupa 90 cu un jucator exceptional injurat acum la meciul de aseara de te durea inima (ce tarani) , in fine). Ce ma doare pe mine e ca joaca iasul cu Steaua de mananca pamantul iar cu Dinamo si Rapid, dar mai ales cu Dinamo, fara 3 goluri luate nu ese de pe teren. De abia astept sa vad returul cu Dinamo sau cu Rapid ... sa ii vad daca au sau nu mandrie. Felicitari embelor echipe!
Felicitari domnule Popa pentru pregatire meciului cu steaua, din punct de vedere tactic steaua a fost pur si simplu surclasata, mi-a lasat impresia ca poli ori de cate ori este condusa a putut sa revina fara nici un fel de problema, aceasta arata ca ati pregatit foarte bine meciul, inca odata felicitari.
FORZZA DINAMO !!!!!!!!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.