Alte știri din fotbal
Andrei Ciobanu, dezamăgit după remiza cu UTA: „Eram convins că plecăm cu 3 puncte!”
0
UTA - Oțelul 2-2 » Remiză cu scântei! Papeau a salvat un punct la una dintre ultimele faze
7
Borza e istorie la Rapid: „Îți mulțumim pentru fiecare sprint, fiecare duel și fiecare clipă”
0
Liber la bere pe stadioane! Cea mai cunoscută susținătoare a celor de la UTA a furat startul
0
Știri din fotbal internațional
Două cluburi din Premier League pe urmele lui Andrei Rațiu: cât vrea Rayo
1
Pep Guardiola s-a decis să-și aștepte rândul! » Motivul pentru care ar fi refuzat să preia naționala Italiei
0
Varane propune: copiii să nu mai lovească mingea cu capul până la 12 ani! Primul mare club care și-a schimbat metodologia
0
Amicul Paredes a „scăpat porumbelul” în legătură cu Leo Messi
5
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
13
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Drona doborâtă de un pilot român de F-16 ar fi fost Geran-2. Generalul ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
Isi bate ciobanul joc de voi si imediat ii si publicati toate aberatiile. Chiar mai rau, ati ajuns sa citati Prosport, tabloidul rival pe teme sportive. Vai de brandul GSp, mai jos de atat nu se poate. Cand te gandesti ca inainte vreme aici erau cronici sportive bine facute, articole scrise de artisti ai genului, iar acum e un fel de social media de sport pentru adolescenti. A inceput Turneul celor 6 natiuni la rugby si aici nu prea gasesti nimic despre asta. In schimb e plin de aberatii, gagice semi-nude la corp si complet nude la minte samd
Mare antrenor asta!nu il vrea nimeni pe nicaieri de cativa ani!,si el vrea la dinamo!!nu mai conteaza ca e stelist...oamenii vin acolo sa faca bani.o luam de la inceput...hotii, datorii si iarasi faliment .se face o clica la dinamo ...mai mare dragul!.singurul care ar face fata la dinamo e Tiriac....restul sunt niste saraci pusi pe facut bani.
FCSB ... este de departe cel mai mare club, pe care l-a antrenat ... Piti Pacanele ...:)) Nu are nici un trofeu castigat ca antrenor, nici nu stiu daca a reusit sa stea la vreo echipa un sezon intreg ...:)) De ce nu faceti un top al antrenorilor romani ... sa vedeti cu Piti Pacanele este in afara top 100 ... pe perfprmante, pe cifre ... nu pe aberatile voastre propagandistice! ...:))
Văd ca asta a “imprumutat” de la Shakira si ochelarii, nu doar mișcările... Cămașa o are de la bunica’ lu Shakira..
iar incep astia sa urmeze directivele lui becali si baga strambe! becali zice ca vrea jucatori de la rivale,iar ei baga strambe cu borcea la dinamo! poate intra iar suporterii peste borcea acum la puscarie si va pierde el,personal cu 3-0
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu, stimabile. Avea pe brat si un tatuaj colorat cu clubul militiei din Stefan cel Mare (nu original, ci unul cumva sters, de tip abtibild din surprizele la croissant sau chipsuri)
Nu cumva purta o vesta pe el?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Hai sa "stirim",ca sa n-adormim!Cum sa vina Piturca la Dinamo?Chiar el,zicea la televizor,ca el este "un antrenor scump",ca este "un om pretentios"!Pai cine sa-i dea lui 1 milion pe an si sa-i aduca si nu stiu ce jucatori?La Craiova,a fost platit "in natura",alegandu-si din lot doi jucatori-cei mai vandabili-pe Silviu Lung jr. si pe Valerica Gaman-cum ai lua doua oi din turma!Si apoi,a mai castigat si nu stiu ce proces cu "tzaranoiul" ala de Mititelu-cum ii zicea el,cu dispret,mai luiindu-i niste milioane!Poate ca ala a fost si motivul pentru care Mititelu a ales falimentul!Asa ca,Piturca ii mai trebuia acum lui Dinamo!Sa se duca la GG,unde-i uram...succes,lui "Satana"!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.