Alte știri din fotbal
„Voi fi cu Zeljko Kopic la următoarea echipă” » Florentin Petre a spus totul, după despărțirea de Dinamo: „Mă voi întoarce «acasă»”
0
Un rapidist se antrenează cu Steaua!
0
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
0
Universitatea Craiova îl aduce pe Ronaldo! Transfer de Champions League la campioana României
4
Știri din fotbal internațional
Lionel Messi și Cristiano Ronaldo, printre jucătorii care au alergat cel mai puțin la Campionatul Mondial
0
Turcia - Paraguay, duel decisiv pentru calificare » Niciuna dintre echipe nu își permite un nou pas greșit
0
Brazilia - Haiti, meci crucial pentru echipa lui Ancelotti » „Selecao” caută prima victorie la turneul final
0
Scoția - Maroc, duel în grupa C la Campionatul Mondial » Echipele probabile + cote
0
Lifestyle
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
0
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
Unul dintre cei mai apropiați oameni de Nicușor Dan regretă că l-a votat: ...
Libertatea
De ce vin nepalezii, srilankezii și indienii să muncească în România. Ce ...
Adevărul
Verdict necruțător la CEDO în procesul excluderii lui FCU Craiova din 2011! ...
GSP SPECIAL
Ionela Ciolan, expert în securitate europeană: „Regiunea Mării Negre rămâne ...
Libertatea
Deaia nu i-a vandut/cedat nici un jucator? nici Cristea nu l-am lasat, dar cum e in ultimele 6 luni de contract, nu l-a multumit oferta facuta de noi, si deaia pleaca!! De ce satelit vorbesti? Unde vezi tu prietenia???
Nu prea inteleg relatia asta dintre FCSB si GazMetan. Gazul imi face impresia unei anexe de serviciu. Chiar acolo s-a ajuns in fotbalul romanesc? LPF si FRF puteti sa faceti lumina? Vreti?
Stadionul Steaua va fi in proprietatea celor care-l construiesc.
Esti un adevarat erou Edi (iti spun pe numele mic deoarece te stiu din ani '80 cand in pauza meciurilor de pe Ghencea bateai mingea cu Alin); ce crezi ca rezolvi ? la jucator te gandesti ? antrenorul e si pedagog ?...poti raspunde ?
ce spui?
Succes deplin tie la FC Talpan! PS: Talpan = eroul tau de la Sevilla...
UEFA sau FRF ar trebui sa interzica ca jucatorii sa-si apere corect sansele la meciuri intre echipe din acelasi campionat, pe durata sezonului! In caz ca o fac, responsabilii sa mearga cu valiza la brutarie.
Si sa nu uiti ca nu aveti nicio treaba cu STEAUA si in Ghencea nu vei ajunge pe gazon vreodata decat in meci direct cu STEAUA . Succes (moderat) la F.C. Clinceni din vara, Iuliane .
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai sa fie...inseamna ca si tu ai ajuns postacul 007 al lui talpan.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.