Alte știri din fotbal
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Victor Angelescu a anunțat negocierile pentru un jucător de la Rapid: „Cred că va pleca”
0
Știri din fotbal internațional
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
era cazul sa plece. sunt glorii si glorii - evident ca nu vrea grupa de copii daca la echipa aseza doar conurile de antrenament. n-a vrut sa faca efortul sa invete macar un pic de engleza, etc.
Informeaza-te mai bine inainte sa publici ceva pentru astfel doar dezinformezi. Nu l-a dat nimeni afara de la Dinamo.
Mihăescu e un profesionist,dar gata s-a încheiat o etapă a vieții la Dinamo și nu trebuie sa arunce cu noroi,nu e normal,i s-a propus ceva si nu a acceptat,bun revenit pentru Florentin Petre.
Respect nea Iulica si multumim!!! Gata cu sentimentalismele! Vrem performanta sau ce? Cu sentimentalisme am inceput si anul trecut si unde am ajuns??!!!
Mihaescu imi lumina zilele in anii 80 cu golurile lui. Dar aici nu ii dau dreptate. De fapt a stat enorm de mult ca secund, intr-o perioada cand nu au fost rezultate. E normal sa fie schimbat de la un timp. I s-au oferit alternative decente, dar el prefera sa faca pe victima, ca sa poata varsa ziaristii lacrimi de crocodil.
Lasa, ca i-a facut un bine. Daca el statea la antrenamente cand avea nevasta la terapie intensiva inseamna ca are o problema. Poate acum se face bine.
"Am fost chemat și mi s-au propus niște funcții la Centrul de Copii și Juniori. " Pastrat ca ce? Mie nu mi se pare ca a fost aruncat ca o masea stricata.
Spui "Doar div B!" si cu asta spui totul....
Dinamo nu poate trece la alt nivel de teama sa nu-i supere pe acești gloriosi?N-a facut nici unul munca patriotică si nici unul nu a fost tinut cu japca. Contractul ti-a expirat,ți s-a oferit o grupa de copii dar tu nu te injosesti sa antrenezi copii.Am înțeles,la revedere!Unii au impresia ca dacă sunt catalogați drept "foste glorii" li se cuvine totul.Scaunul ala e al lor pe vecie."Aveam soția la terapie dar eu veneam la antrenamente"...Ce e asta,o scuza?Vrei statuie in fata la Perla?Am pierdut noi mult mai mult și tot ne-am dus la munca.
"Nău Hau'" în exces al "menegerului" Nicolescu lovește din nou! Capul sus Iulică! Nu am cunoscut 2-3 persoane până acum care să fie așa atașate clubului. Pinocchio, PLEACĂ!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.