Alte știri din fotbal
Rapid a forțat pentru Rareș Ilie: „Îl dorim, dar nu putem aștepta prea mult” » Giuleștenii s-au înțeles cu Genoa pentru un jucător: „Sperăm să se facă”
0
Gazon de Liga Campionilor la Craiova! Imagini cu noua suprafață de joc din Bănie
0
Alexandru Pantea a plecat de la FCSB și a fost prezentat la noua echipă!
0
„Se încearcă o reziliere” » Conducerea Rapidului anunță negocieri pentru despărțirea de jucător
0
Știri din fotbal internațional
Legenda Toni Kroos, devastator după eliminarea de la CM: „Germania nu are niciun jucător de clasă mondială”
0
Chivu și-a păstrat doar un jucător la sfârșit de contract » A semnat până în 2027 cu salariu înjumătățit
1
Anglia - RD Congo în șaisprezecimile Campionatului Mondial » Echipele de start
1
NU e Mbappe! Thierry Henry a numit cel mai important jucător al Franței: „De pe altă planetă!”
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
7
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Ce ne așteaptă în România din punct de vedere meteorologic. Roxana Bojariu: ...
Libertatea
Experiența unei americance în Europa pe timp de caniculă: „Afară nu este ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Metrou închis, 32 de linii STB afectate, 1.950 de solicitări, 16 județe ...
Libertatea
Bafta!
Stoican lucreaza cu materialul clientului..este un yesman...Muresan conduce de fapt
Asa a dorit si Iasi si la Viitorul !:)))
Muri e logic ce zici tu!Dar iti racesti gura de pomana cu „rednicistii”!Ei stiu una si buna(oare?),ca Rednic ii salva de la retrogradare!Poate ca au si ei dreptate,in sensul ca POATE ii salva de la retrogradare...in sezonul urmator!Adica din B in C,sau- cum se zice acum- din liga a II-a in Liga a III-a!
Rednic dorea performanta Mureșan dorește sa treacă azi și sa vina mâine și pe luna 5000 euro!!!
18 jucatori de serie c
D-le Muresan, Rednic v-a cerut sa dati afara 18 jucatori slabi din cei 40 cati are Dinamo si sa mai vina 5 jucatori in locul lor, nu sa desfintati echipa. Apropo e ca-n filme cu prostani ca o echipa in insolventa sa aiba 40 jucatori
fc coaforu', specie protejata, pe cale de dispariție...
Rednic, un realist. ce să mai întindă agonia?
Dacă era așa cum zice,era adevărat iar el cinstit și întradevăr dornic de a salva clubul,de ce nu a ieșit din prima sa zică toate acestea sau măcar o parte,ce avea el bănuieli? Sau măcar să fi avut el,o discuție bărbătească cu rednic sau zăvăleanu? Oameni buni,așa nu merge!..1....2....3.... nu merg chestiile astea pe care le vrei tu mircea,să fi anunțat ddb,pe cineva de acolo că se întâmplă lucruri,dar s a apucat de revoluții singur?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.