Comentarii (9)
gazistu
gazistu  •  16 Iunie 2023, 14:03

bine ca nu l-a luat Gigi, ca se pacalea si cu asta. El nu e fotbalsit de locurile 1-6

Victor2023
Victor2023  •  16 Iunie 2023, 13:50

Stim prima retrogradata: FC Botosani!

DMA87
DMA87  •  16 Iunie 2023, 13:30

Baftă multă în încercarea disperată a Botosaniului de a scăpa de la retrogradare cu "marele" antrenor, Marius Croitoru.

lefter_popescu
lefter_popescu  •  16 Iunie 2023, 12:59
Postat de brentford pe 16 Iunie 2023, 11:21

:))) Adica Mutu,un parlit care a jucat prin ligile inferioare,nu are ochi la fotbalisti,mai ales atacanti. Buna asta :)

Amice, am spus antrenor nu fost jucător. Rapid joaca extrem de defensiv. Cum sa renunti la Lucasen și Onghenda fără sa-i joci 5-6 meciuri( repriza a doua intreaga) ...sunt jucători care țin mingea în atac . Mutu a fost un jucător f.bun ( cu 100 goluri în L1 în Italia) care a avut șansa să fie antrenat de super antrenori . Văzând Rapidul lui care 3/4 din meci fundașii joaca cu portarul , obligandu-l pe Moldovan sa gafeze pare a gândi ca un fost fundaș. Pe Kuyt și Emmers i-a prostit de tot .Când au venit jucau ofensiv , apoi au început și ei sa-l joace pe Moldovan. Papeau încă rezista dar parca îl vad și pe el ca joaca cu propriu portar. Nu se vede la Mutu ca a fost atacant...dar continua in aceeași nota...sa greșească in alegerea jucătorilor. Apropo...cu Ciobanu ce face ? Îl mai tine ? E mai bun ca Onghenda ? Niciodată.

miciBIO
miciBIO  •  16 Iunie 2023, 12:36

Ăsta mai arată poza cu tricoul ăla de la PSG, mai prostește un club. Ăsta și *** aia de portar de la Dinamo, venit pe la Chiajna, cu Instagramul plin de poze de la PSG, Chesneau.

lefter_popescu  •  16 Iunie 2023, 12:35
Postat de yellowstone_vs pe 16 Iunie 2023, 11:14

daca te cheama lefter ..esti mai scump decat ''2 lei '' ??

Amice, am spus antrenor nu fost jucător...Cum sa renunti la Lucasen și Oghienda fără sa-i joci 5-6 meciuri , măcar câte o repriza întreaga. Rapid nu reușește sa tina mingea în atac iar acești doi jucători puteau face asta.

brentford
brentford  •  16 Iunie 2023, 11:21
Postat de lefter_popescu pe 16 Iunie 2023, 11:04

Mutu antrenor de doi lei. A renunțat la 2 jucători buni de atac fără sa-i bage-n meciuri.