Alte știri din fotbal
Ce a remarcat Sorin Cârțu derby-ul dintre FCSB și Dinamo: „Singura care mai făcea așa era Barcelona”
0
Episod INCREDIBIL » Când Becali a vorbit cu antrenorul FCSB în timpul derby-ului: „Mi-a zis să-l scot. Știți ce i-am răspuns?”
0
Liga 2, etapa #16 » Start în primele două meciuri ale zilei: s-a marcat deja de trei ori
7
Universitatea Craiova - CFR Cluj, în etapa #19 din Superliga » Echipele probabile + cote
0
Știri din fotbal internațional
Corriere dello Sport, despre „ancelottianul” Cristi Chivu: „Marotta trebuie să-i mulțumească lui Fabregas”
0
Cosmin Olăroiu a răbufnit după un nou semi-eșec: „A devenit un scenariu care se repetă obsesiv”
0
Coechipierul lui Radu Drăgușin a comis-o din nou! Imaginile incredibile l-au dat de gol
0
Semnul de adio? Mohamed Salah i-a șocat pe fanii lui Liverpool cu ultimele gesturi
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Dezvăluiri bombă. Numele femeilor celebre care îl „vizitau” pe Adrian Mutu, ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
De ce judecătorii n-au vrut să-l condamne la închisoare pe viață pe ...
Libertatea
Marita-te cu Miculescu.....
Cum naiba au pus mana pe asa valoare ???? De departe cel mai valoros fotbalist din campionatul Romaniei ...!!! Asta se vinde cu 20 milioane ...!!!!
După un meci și jumătate randamentul ca vârf e incredibil. Să vedem ce va realiza în continuare, oricum la ce a arătat în acest scurt timp e o dovadă de fotbalist adevărat. Nu cred că am văzut ceva asemănător în liga mămăliga.
Dacă te uiți la meciuri si vezi cum joacă o să-ți dai seama ca e bun, nu facem comparație ca nu avem cu cine. este un atacant care sigur da peste 20 de goluri pe sezon , a făcut-o si Dugandzic si e bine ca e greu sa aleagă între ei , asta înseamnă ca sunt amândoi foarte buni.
Pe suma asta o sa se transfere de la noi.
Miculescu e si mai bun, doar ca nu marcheaza.
Mai da-i puțin timp si probabil vei afla …. Omul e OK, dar sa decretezi după doua meciuri ca e mai bun decât Dugandzic mi se pare o mojicie si lipsa de respect pt croat! Desigur, daca era la FC Fcsb acum acea deja clauza de 100 de milioane … :-)))
Jucator de 20 de milioane de euro , nu stiu cum nu l-au văzut echipele din vest dar e bine pentru noi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.