Alte știri din fotbal
După moartea lui Mircea Lucescu, FRF „suspendă pe o perioadă nedeterminată procesul de numire al noului selecționer”
5
Rică Răducanu, reacție cutremurătoare, în direct, după dispariția lui Mircea Lucescu: „Ușor, ușor ne ducem toți”
0
Chiar în timpul meciului cu Bayern, Real Madrid i-a adus un ultim omagiu lui Mircea Lucescu
0
A fost antrenat 3 ani de Mircea Lucescu: „Să vă dau un exemplu clar cu care m-a ajutat”
0
Știri din fotbal internațional
Sporting - Arsenal, decis de un gol marcat în minutul 90+1!
0
Real Madrid pierde pe teren propriu cu Bayern Munchen și este aproape OUT din Liga Campionilor
2
Mărturia jucătorului care a absolvit la Coverciano cu o lucrare despre Mircea Lucescu: „A fost ca un tată. O parte din mine s-a pierdut”
0
Harry Maguire a semnat noul contract
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
CNA a explicat când se oprește emisia Realitatea Plus, după ce s-a retras ...
Libertatea
Din sărăcie lucie, în legendă. Viața lui Mircea Lucescu: de la un colț de ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
Donald Trump tocmai a anunțat Apocalipsa: „O întreagă civilizație va muri ...
Libertatea
bbbbb si eu tiam dat 2 min. mu1e
da unii eu depistat blaturile facute de steaua pana si in amicale....eu cred ca fac blaturi si la antrenamente, chiar i`am vazut facand trocuri: schimbau ghete pe tricouri , unii sunt penibili rau:) comentariul e o ironie desigur am vrut sa precizez asta pt ca multi nu sunt pe lactate sa se prinda ;)
asta ar inseamna sa gandeasca iar dupa cum bine`l stim pe cioban nu are astfel de veleitati ... asta e mergem mai departe ... asta e echipa cu astia vor sa castige ei campionatu' - imi vine sa rad :))
bine a facut stoichita , ia trezit :D
Sa luam exemple. Vi s-a intamplat la un examen sa nu intoarceti foaia si sa aveti subiecte si pe verso ? Daca da, s-a intamplat o data in viata ! Ati fost prinsi de parinti uitandu-va la filme p0rn0 fara voia lor ? S-a intamplat o singura data ! V-ati spart capul pe gheata ? Este un eveniment unic in viata voastra. Nu ati stiut cum sa sarutati prima iubita ? A fost doar o data ! Sa ne bucuram pt Tatarusanu ca greseste. O greseala de un "tip" se face o data in viata !
Saracele mioare au devenit pisicute.....a disparut miorita a aparut miorlaita
toti ii cantati bine in struna lui jiji,care a lasat parlamentul european sa stea langa echipa,sa dirijeje el totul.lippi este doar papusa in miinile sforarului.pai noi il platim sa stea la bruxelles si el e cu steaua.ne-am plictisit de fata lui pe toate ecranele tv,inseamna ca plateste bine.tara ce blestem a cazut pe capul tau.
toti ii cantati bine in struna lui jiji,care a lasat parlamentul european sa stea langa echipa,sa dirijeje el totul.lippi este doar papusa in miinile sforarului.pai noi il platim sa stea la bruxelles si el e cu steaua.ne-am plictisit de fata lui pe toate ecranele tv,inseamna ca plateste bine.tara ce blestem a cazut pe capul tau.
Pai se ia de aia, dar atacu'? Zero, asta arata tabela! Steaua putea la fel de bine sa bata cu 4-2,5-2,6-2 etc si nu se mai lua nimeni de aia!
Stelistilor nu va mai mirati caci asta-i adevarata valoare a Stelei.Cu Jelev si Baciu se poate juca in B dar mi-te in CE. Asa ca D-le Stoichita daca nu-ti procuri de urgenta doi fundasi centrali de valoare ai s-o patesti ca Timisoara cu acele catastrofe Mera ,Scutaru si Nibombe unde conducerea e oarba.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.