Comentarii (5)
cornelconasu
cornelconasu  •  21 Aprilie 2021, 00:29

Balint Laslo bate câmpii, a avut un noroc azi...a două repriză au trecut de trei ori centrul terenului !!! După ocazii de gol scorul ar fi trebuit să fie cam 5-2, dar asta e !!!

magic4ever
magic4ever  •  21 Aprilie 2021, 08:43

Au avut 3 ocazii tot meciul si noroc cu carul pt ca a facut Sorescu pe zmeul sa bata el penalty desi niciodata nu e bine sa bata cine il scoate...si Ehman e catastrofa, a fost bulevard pe partea lui, de acolo a venit si golul dupa ce a fost depasit foarte usor..Puljic are 20 clase peste mediocrul de Ehman pe orice pozitie posibila...

arad4ever
arad4ever  •  21 Aprilie 2021, 07:52
Postat de cornelconasu pe 21 Aprilie 2021, 00:29

Acrii sunt strugurii :)) ...Hai cu B-ul , nici Postelnicu din groapa nu va mai scapa !

publicer
publicer  •  21 Aprilie 2021, 07:50

Meritam victoria a spus ungurul bulan))) si daca pierdeai ne spuneai ca meritai un egal))) corect era sa spui ca ai castigat si cu sansa doar pt ca au rarat Dinamo 11m. Te a zapacit "sucesul" rau de tot. Shefield Friday si a acontat serviciile tale. E coada , vuiesc impresarii. )))

blackhans
blackhans  •  21 Aprilie 2021, 01:04

ce bah? in afaar de penaltyul ala gratuit primit nu ati avut nicio ocazie clara de gol. nu au fost suturi pe care un portar normal sa nu le poata scoate.,