Alte știri din fotbal
Gigi Becali a încasat 10 milioane de euro: „E bine, nu e extraordinar”
0
Răsturnare de situație cu Vlad Chiricheș! FCSB i-a decis soarta: „Am vorbit cu Gigi Becali”
0
Basarab Panduru, impresionat de un jucător de la Universitatea Craiova: „Am vrut să vorbesc despre el, văd un jucător talentat”
0
Concluzia la Dinamo la finalul lui 2025: „99% nu ajunge niciodată”
0
Știri din fotbal internațional
Trei variante: italienii au anunțat unde poate ajunge Radu Drăgușin, dacă pleacă de la Tottenham
0
Aproape de cea mai mare surpriză de la Cupa Africii » Antrenorul român a fost „răpus” de Salah în prelungiri
0
PSG pregătește un contract istoric pentru Luis Enrique
0
Napoli este noua supercampioană! » Super David Neres a răpus-o în finală pe Bologna, cu o „doppietta”, la Riad
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Fosta soție a legendarului Tom Brady s-a căsătorit în secret cu antrenorul de jiu-jitsu: „Nu ar trebui să fiu învinovățită”
1
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
2
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
Magistrații, militarii și polițiștii pensionari, dați afară din locuințele ...
Libertatea
Gastroenterolog: „Aceasta este gustarea pe care aș vrea s-o evite toată ...
Adevărul
Românul care a cucerit Cupa Africii pe Națiuni » Povestea singurului ...
GSP SPECIAL
Daniel David și-a dat demisia din funcția de ministru al Educației, ...
Libertatea
La Craiova sunt niste jucatori plin de aere. Ametiti de confortul echipelor nationale multi cred ca sunt scule, dar sunt niste expirati. Ivan si Marcovici nu vor fi niciodata fotbalisti. Screciu n-are mentalitate. Baieram confunda miscarea cu agitatia. Ceapa nu face altceva decat sa bage strambe. Si lista poate continua. Lor nu le-a placut niciun antrenor. Sigur ca si Cartu e o cartita perfecta, el ii sapa pe toti din jur. Participa, dar nu se baga. CE sa faca Radoi? Daca se pricepea, facea pe unde a mai fost. Poate sa aiba noroc daca se interupe campionatul, dar nu-l apuca paltonul. Mai ales daca s-a intors Ceapa in vestiar. Cat or fi Ceapa si Cartu, nicio speranta.
L am omis pe Galca! Cum suna asta? Dar nu venea omul e clar ca la ce panglicari sunt astia de conduc echipa .. nu avea la ce sa vina. Iar increderea in LB e f clar exprimata prin durata contractului si mai ales cum a fost demis. Dar aici isi merita soarta sa spunem asa. Desi e maghiar la origini se apropie mult de celebra vorba. ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
toata lumera spera sda retrogradeze dinamo si tu o dai cu zoria de parca dinamo va masi juca vreodata in cupele europene. gandeste-te mai bine la ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cum se face, de fuecare data inainte de un duel din Europa, la CSU se schimba antrenorul?
Avea si Balint asta un contract de te bufneste rasul.A venit cu mainile in buzunare,a plecat cu mainile in buzunare.Ti-o meriti din plin,ghiocelule!Sper ca acest fcsb2 sa nu treaca de Zoria,nu merita!
mititelu retrogradeaza anul asta, restul nu conteaza. Deja s-a certat cu liga, federatia, cu toata lumea. Asa ca...
Cauta si ai sa vezi! Un Sandoi sau Neagoe care l a ars pe mister cu un sec 6 0 pe terenul Utei! Un Grigoras,Pustai,Rednic! Dar la astia nu le face Marian Copilu programul si nici nu se arunca precum gaina la ***. 50000 un mizilic))) Lista e lunga baietas))) Si nu evorba neaparat de performate ci mai ales de a face o echipa sa joace ceva. Nu sa mimezi fotbalul si sa apari cu expresii cum a absorbit echipa lui presiunea))) mai bine ne spunea am fost pe ei in careu la noi!))) Sa iti faci un fan club LB ! O sa fie bataie la inscriere
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
du-te ba cu gyusi al tău. omul e praf, habar nu are de antrenorat. ăsta a fost umilit de filiași, și-a luat 6-0 de la Astra.
Înțeleg că te grăbești pen'că te așteaptă ursuletu' afară să-l scoți la plimbare ! Hai pa!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.