Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Legendarul Emile Heskey a făcut o aplicație revoluționară, după experiențe cutremurătoare: „Cineva m-a urmărit până în centrul orașului, strigând la mine”
0
Mondialul 2026, ca-n NFL » Decizia fără precedent luată de FIFA
0
„Am băut cafea cu moartea...” » Cristi Chivu, interviu altfel: „A doua mea viață este a unei alte persoane, mai bună decât cea de dinainte”
0
Ronald Araujo ar putea să nu mai joace niciodată pentru Barcelona!
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Ce a pățit „justițiarul de Cluj” după ce le-a cerut românilor să iasă în ...
Libertatea
Cum s-a produs tragedia din Tenerife în care doi români au murit: zona era ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
PSD, PNL, USR și UDMR l-au pus la punct pe Nicușor Dan: cererea de ...
Libertatea
Se vede ca esti un antrenor produs la apelul de seara! 40 de cursuri si gata va da licenta pro. Se pare ca ai absentat la lectiile de atac si e grav. Cu 2 oameni in plus si sa nu gasiti poarta in 15 minute e penibil. Pune mana si revizuieste materia dresorule ca te lasa astia pe afara in citeva etape. Tu joci acasa si te bucuri ca i ai blocat pe Farul?! Si o dai pe frustrare si pe prosteala?! Au si oamenii aia o rabdare si vor sa vada fotbal nu cum ucizi tu jocul pe teren propriu. Te ai plans ca nu ai jucatori mereu si a transferat prietenul tau impresarul 2 loturi pana acum. Nota de plata se deconteaza la primarie probabil pe bani publici si e de inteles. Ridicola echipa care pana la urma e imaginea ta ca si om.
Ti ai atims apogeul antrenor de chiftele ce esti! In 15 minute cu 2 oameni in plus nu ati avut nimic fierbinte la poarta alora. Sa apari iar cu declaratii explicative e ridicol. Sa mai aduci vreo 20 de jucatori sa faci echipa. E curios cum de te mai suporta aradenii pt fotbalul sarac pe care il produci.Ai rupt statisticile si anul trecut la jocurile de acasa. Dupa 6 0 cu Astra trebuia sa te alerge aia pe calea ferata.
Grav, daca nu ai castigat cu Farul la tine acasa.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.