Alte știri din fotbal
A identificat marea problemă, după primul meci cu Rădoi: „FCSB suferă”
0
Prima reacție dinspre FRF, după ce FCSB a început cu semieșec play-out-ul: „Nu mă așteptam”
0
Basarab Panduru a dat de pământ cu FCSB, după primul meci cu Rădoi: „Cu fotbalul ăsta, cred că stricai play-off-ul”
0
Cadre inedite în parcare, după FCSB - Metaloglobus » Gestul făcut de Mirel Rădoi
0
Știri din fotbal internațional
Joan Laporta, din nou președinte! » „Intrăm într-o perioadă de creștere”
0
Ionuț Radu, note OK. Dar n-a scăpat de critici: „Putea face mai mult”
0
AC Milan, răpusă! Veste mare pentru Chivu aproape de miezul nopții. Noul clasament în Serie A
2
Fostul șef de galerie George Simion, surprins la meci alături de președintele Poloniei
8
Lifestyle
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
2
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
3
Livetext Război în Iran, ziua 17: Iranienii râd de Trump care „i-a ocupat ...
Libertatea
Ce țări europene pot fi lovite de dronele și rachetele iraniene dacă Iranul ...
Adevărul
„Masa musculară, organul longevității!” » De ce trebuie să mărim doza de ...
GSP SPECIAL
Naşul din Delta Dunării al lui George Simion, unul dintre cei mai mari ...
Libertatea
fix astazi a inceput procesul echipei Steaua din liga 1. o sa avem si noi fix aceeasi decizie in urmatoarea perioada. Steaua suntem noi,qed.
Pai uite ca deciziile judecatoresti definitive si irevocabile spun altceva....ai citit motivarea sentintei din 10 iulie?
asta este gluma anului. o echipa infiintata direct in liga a 2-a cum este clona csu nu avea cum sa castige in instanta nimic.
Tu esti intr-o mare eroare, noi am castigat palmaresul la recurs pentru ca avem marca si marca si palmaresul sunt indivizibile, nu poate sa mearga marca intr-o parte si palmaresul in alta parte, noi am castigat pentru ca suntem echipa clubului sportiv, exact cum e si echipa din liga a doua.
"STEAUA DIN LIGA 1" :)))) Nu exista asa ceva, prietene....
Sunt conștient ca Justiția si Statul sunt corupte. Nu doar in Romania, peste tot. Inclusiv in USA. Sunt atatea organizații și companii care angajează lobby-iști să îi gâdile la coarda sensibilă pe cei care fac sau votează legi. La noi nu există conceptul de lobby. La noi e mai pe față jepcareala. Am 39, de cand urmăresc fotbal pt mine patronul Stelei a fost Gigi Becali. Nu sunt stelist. Sunt craiovean si tin cu ambele echipe. Dar nu înfocat. Pot si retrograda ca nu plang. Sunt plecat din țară de aproape 10 ani. Nu am proprietăți, nu vreau sa aud de moșteniri in Romania. Am revenit in vizită vara asta după ce fusesem ultima oară in 2018. Nu m-a facut sa regret ca am emigrat. Sunt bine-merci aici. Fara MAPN, CSA, Justiția Română, Jandarmerie sau Poliția Română. Apropo. In facultate, într-o seară ma întorceam rupt de oboseală de la muncă, usa la camera de camin sparta si înăuntru lipseau mai multe obiecte. Chem poliția. Apar relativ repede. Eu nervos le dau detalii peste detalii. Unul dintre polițiști ma oprește si ma întreabă suspicious daca am consumat băuturi alcoolice. Ca idee nu consumasem. Dar m-a dezamăgit complet atitudinea lor. Nu au gasit făptașul. Probabil nici nu s-au obosit sa il caute.
esti naiv daca tu crezi ca justitia judeca dupa lege. vezi decizile ccr din ultimi 10 ani. aia judecat dupa cum bate vantul. culmea este ca fix tu ai dat o decizie destul de plauzibila:spune ca becali a fost inselat de stat si ca trebuie statul sa ii dea marca si sigla inapoi. poate nu stai in Romania,dar justitia este cea mai corupta din lume.un mic exemplu: in tari gen SUA exista stand your ground ,daca esti atacat nu este nevoie sa fugi ci poti sa il impusti pe atacator si totul este legal. *** dormi cu pusca sub pat si daca apuci sa il omori pe atacator sau esti omorat,tot aia estenu face nimeni nimic. iar Romanai este ceva socant,daca te ataca unu cu cutitul si tu il impusti,ajungi tu la puscarie. daca te ataca unu cu pumni si tu raspunzi cu cutitul,tu faci puscarie. in Romania nu exista legitima aparare si daca ajungi in fatza justitiei este ca la loto.poti sa faci puscarie sau poti sa fii achitat.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu suporterii fac diferența. că judecător, tu ai motiva o decizie cu raționamentul "actele spun ceva, dar eu decid invers ca sunt mulți suporteri!" ? dacă 100 de oameni zic despre proprietatea ta ca e lui X asta o face a lui X chiar dacă actele dovedesc ca proprietate e a ta? Inca o dată, liga 1 ar fi mai săracă faca fcsb, din partea mea sa se numească Steaua sau oricum vrea patronul. Suporterii tot aia sunt. Este evident pt toată lumea ca majoritatea suportelor steliști țin cu fcsb si nu cu csa. Eu ca judecător nu as zice ca steaua a e fcsb! as zice "armata l-a înșelat oe bacali și oblig armata sa ii dea tot palmaresul lui becali, si i-as acuza de înșelăciune". Cand zici de Craiova, la care te referi ca sunt doo echipe si amândouă imi par la fel de legitime. Acolo as forța cluburile sa fuzioneze!
repet,stai sa vedem ce spune la rejudecare. craiova a pierdut definitivi si irevocabil palamreusl si la rejduecare l-a luat tot. de ce? simplu,pentru ca a avut suporterii de partea ei. asa si aici. asa se judeca in Romania si tu stii asta. ce,johannis pentru ca a furat efectiv o casa nu trebuia sa intre la puscarie? ba da,dar a casigat alegerile si nu mai conteaza,adica votul popular.
trăiești o iluzie, bekali a luat țeapă, cumpărând doar jucătorii. asta e realitatea. de acord ca fcsb e continuatoarea morală. dar legal actele spun altceva
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.