Alte știri din fotbal
Două transferuri ratate de Dinamo! Nicolescu i-a comparat pe Kopic și Campos: „Vede altfel lucrurile”
0
Gigi Becali visează o dublă lovitură la FCSB: „El e cel mai bun jucător român! Îi dau un milion de euro să vină”
0
Siyabonga Ngezana s-a operat! Cât va lipsi fotbalistul celor de la FCSB
0
Denis Haruț a semnat în Superliga: „Mult succes!”
0
Știri din fotbal internațional
Albion Rrahmani poate prinde transferul carierei » Italienii au început negocierile
0
Programul meciurilor de la Campionatul Mondial de Fotbal 2026 în prima săptămână, 11-18 iunie
0
Șase orașe din SUA și Mexic, amenințate la Mondial » Ce echipă e în mare pericol la toate meciurile din grupă!
2
Lovitură de jumătate de miliard! » Real Madrid a semnat cel mai lung și scump acord de sponsorizare din La Liga
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
9
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Franța îi interzice accesul în țară ministrului israelian de finanțe, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Cazul șoferului de TIR care a provocat carambolul din Constanța. Poate o ...
Libertatea
Bai? de unde le scoateti bai? eu inteleg ca frustrarea doare si te aduce in stare sa vorbesti aiureli, dar nici chiar asa! Ceea ce spui tu este ca si cum la nivel de Nationala degeaba participi la un campionat mondial daca nu ai si niste rezultate notabile. Daca participi la mondial si nu treci de grupe esti egal cu 0+0+0 nu? adica pe aceeasi lungime cu Malta care n'a participat nu?
"logica" ratonului lasa de dorit... n-are asa ceva, iti pierzi timpul cu el. s-au saturat si adminii acestui site de acest specimen. cat de curand il vor bloca. e recordmen la conturi blocate. apasa " raporteaza" de fiecare data la orice postare a psihopatului. :))
Uiti de "vitaminizarea" futurista la care Agentia Antodoping raspunde cu un control al ...rezervelor de portar si a celor care nu jucau !
Si ei sunt oameni si gresesc, am vazut greseli mult mai mari in campionatele din Anglia si Spania . Mai peste tot echipele angrenate in cupele europene sunt impinse peputin pe la spate si de arbitri.
Si punctul 6,gasirea unor arbitrii competitivi cu ajutorul carora au castigat in jur de 12 puncate,in acest campionat plus cele din campionatul trecut.Nu-ncercati sa-i uitati pentru ca au si ei meritele lor.
Tembeleanule , Galatasaray cu 7 puncte s-a clasat pe locul 2 , Milan cu 8 puncte pe locul 2 , si-acum napoli = 12 pct , cfr = 10 pct , plzen = 3 pct si toate 3 pe locul 3 , mure :))
halpine iar nu ti-ai luat pastilele ?
"decat sa faci 10 puncte si sa termini pe 3,mai bine faci 5 si termini pe 3,este mai sanatos." ratoane, fugi repede si programeaza-ti un consult psihologic!...nu c-ar rezolva mare lucru, de prostie n-o sa te vindeci niciodata ,dar in acest mod te tine ocupat si numai poti posta tampenii! :)))))))))))))))))
regheBlatistul a lasat la Steaua o situatie dezastruoasa! A plecat cu pungutzele lui EPOcale si acum Steaua trebuie sa se descurce cu bomboane agricole, la fel ca ceilalti competitori! Si, la "bomboane" egale, Steaua e de locul ZECE! Cel mult!!
la cfr a fost intamplare. sa nu-mi spui ca cfr e mai buna decat manchester, sa nu-mi spui ca cfr merita punctul ala la galatasaray. de ce cfr, daca a fost echipa asa buna in sezonul ala si a batut manchestert si a facut 10 puncte (intamplator?), de ce s-a clasat in campionat abia pe locul 8 (OPT)?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.