Alte știri din fotbal
Cine a încurcat paharele? Gabi Tamaș, prezentat oficial pentru a doua oară de aceeași echipă, în decurs de două luni!
1
Anchetat pentru meciuri trucate, Djokovic zburdă în amicale: victorie pentru CFR Cluj, la final de cantonament
0
Negocierile avansează, Ștefan Baiaram e tot mai aproape de transferul verii! Peste Darius Olaru!
13
Fostul campion din Superliga, la moartea lui Gabi Mureșan: „Voi ați pierdut un mare jucător. Eu am pierdut un fiu!”
0
Știri din fotbal internațional
Encore une fois: Franța își așteaptă adversara din semifinale! A avut emoții 60 de minute cu Maroc, apoi a decolat
12
Fostul star al lui Arsenal și City, reținut sub suspiciunea de spălare de bani
0
Controversa de la penalty-ul ratat de Kylian Mbappe provoacă reacții extreme: „Dovada că Mondialul e trucat!”
0
Doar au pășit pe teren în Franța - Maroc și au scris istorie!
0
Lifestyle
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
2
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Cine este „avocatul-prescripție” care îl apără pe Viorel Pașca: Răzvan ...
Libertatea
Cel mai bun oraș din lume pentru trai în 2026 se află în Europa. Ce ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Un mecanic român a demontat jumătate de mașină electrică și a descoperit ...
Libertatea
alpine, de multe ori esti mai rau decat cei mai rai dintre stelisti sau dinamovisti. este pacat ca aduci atingere unuia dintre cei mai importanti antrenori romani de dupa 1970, campion cu Dobrin, dar si cu Demolari, singurul tehnician care a antrenat pe fc arges, dinamo, stiinta, steaua si progresul.
sufera si el ca nu e bagat in seama de adulti. de cand cfr a luat clar o optiune pentru liga a 2-a se orienteaza si el spre fotbalul mare ;)
Am vazut o maimuta crestea un pui de pisica.
Sau Protasov.Conform wikipedia e liber de contract .
100 % se refera la 9inamu : ))))))))))))
Petrescu nu va veni ,iar Walter nu-i pe placul ciobanului .
felicitari pentru comentul ontopic si incercarea de abordare a subiectului si obiectului articolului.
Sa vina Dan Petrescu sau Walter Zenga !
:))))
Perfect adevarat.Dinamo reprezinta tot ce este mai rau in fotbalul romanesc si chiar mi-as dori sa dispara din peisaj. Din cate se aude in cativa ani dorinta mea se va adeveri :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.