Alte știri din fotbal
Șeful lui U Cluj a numit echipele cu care se luptă pentru play-off
0
Explicația lui Dobre pentru eșecul Rapidului: „Asta s-a întâmplat în această seară”
0
Cristi Săpunaru s-a speriat de ce a văzut în Rapid - U Cluj: „Nu ne-au lăsat să respirăm. Nu mai e timp!”
0
Gâlcă așteaptă transferul care va schimba fața Rapidului: „Îmi doresc să intre cât mai repede!”
6
Știri din fotbal internațional
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Ce meci pe Stamford Bridge! Condusă cu 0-2 în derby-ul londonez, Chelsea a revenit și a câștigat în prelungiri
0
Final în Elche - Barcelona » 4 goluri și ocazii mari: cum arată clasamentul din La Liga
0
Iată echipa pentru care va juca Horațiu Moldovan până la finalul sezonului!
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Fundația lui Mihai Neșu, protejată de către stat. A scăpat de plata ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Omul de afaceri care își făcea reclamă cu excremente de urs vrea să ...
Libertatea
Gigi l-a respins pe slooggoiul Chirila, cel care a murit poe teren stand capra in fata Valizei EPOcale?!? Nu-i prost ciobanul! Stie ca cel care a vandut o data, va mai vinde!!! Imi amintesc de Halagian care, venind la Steaua sa adune echipa di 1986, l-a dat afara pe... portarul Nationalei!?! La mirarea tuturor, Halagian a raspuns: Am aranjat eu un meci cu el si stiu ca va mai vinde!!! Nenea Iancu e viu si acum; "iubesc tradarea, dar urasc pe tradatori"!
sunteti sigur ca nu v-a lasat memoria ? poate confundati cu alte echipe, domnule.
Este in staff,pleaca cu Reghe......
Eu cu Dinamo, tu cu Steaua. Eu cu Dortmund, tu cu Schalke. Am putea noi doi sta la aceeasi masa mai mult de 5 minute? :))
nu poate , momentan este ocupat cu ma ta ...
In locul lui Argaseala l-as aduce pe ala de la Otelul :)) Decat Chirila , totusi are un CV mai bun ... Si Otelul chiar juca binisor , atata ca ratau ca ratau ca prostii:)) Si la Astra ar fi o solutie mai buna decat Isaila
Primul meci al lui Dinamo l-am văzut în 1964. De atunci, am avut timp să observ nişte caracteristici. Până în 1971, nu prea am ce comenta. Pe de-o parte, aveau o echipă foarte bună, pe de altă parte, poate ream prea mic şi neatent la mişmaşurile lor. Din 1972, însă, am început să le înregistrez. Constatare : când nu le mergea jocul, primeau un penalty aiurea, apoi zburdau ! Ceilalţi se lămureau că se zbat degeaba şi cădeau psihic. Aceeaşi "tehnică" am văzut-o pe vremea lui Borcea şi, surpriză, în returul de acum, când visau la Ioropa. Mai puţin Negoiţă...De vreo 10 ani, Dinamo se face de râs în primul tur pt. că Ioropa costă, că e cam lungă..."Investitori" milogi !
eu zic sa vina piti talent
Cand ia fost Chirila antrenor lu Reghe la Dinamo !? ce prostie de articol e asta !? Reghe a facut junioratu la Chindia Targoviste, nu la Dinamo :)) Poate se referea la Prodanca care a avut mereu o afinitate pentru dinamovistii mici in tinerete si le dadea tarcoale prin vestiare sa le faca cate o "papacioaca" :))
Antrenori cu nume ,gen Dan Petrescu ,Olaroiu nu vin la Steaua din cvasi motive .Ai dreptate ,cred ca s-ar potrivi un antrenor tinar dornic de munca . . . . . Daca totusi sunt bani de bagat in antrenori ,Uhrin Junior,Pustai,Protasov
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.