Alte știri din fotbal
CSA Steaua e aproape de colaps financiar! Detalii incredibile obținute de GSP: „Toate secțiile sunt în pericol de desființare, nu doar fotbalul”
0
Dani Coman a reacționat după întâlnirea din Bogdan Andone și Gigi Becali: „S-a dus din bun-simț”
0
Prima plecare de la U Cluj! Nemulțumit de statut, discută transferul în Serie B
0
Mihai Stoica a întors-o ca la Urziceni » Ce s-a ales de amenințarea cu demisia: „Să nu se mai ducă după fentă”
7
Știri din fotbal internațional
Gary Neville, convins înaintea meciurilor decisive din Premier League: „Nu văd cum ar putea rata această șansă”
0
Trei pentru un loc » Peste cine ar putea da Dinamo, FCSB sau FC Botoșani în Conference League
3
Planurile defensive ale lui Cristi Chivu pot fi date peste cap » Încă un club uriaș îl vrea pe Alessandro Bastoni!
1
Următorul pas al carierei lui Denis Drăguș
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
4
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
Cazul șoferului „prins” cu aproape 700 km/h de un radar din Belgia. Amenda, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Un avion F-16 românesc a doborât o dronă, în Estonia: „Probabil era o dronă ...
Libertatea
Vai de mama voastră cu maimuțoiul ala Primar. Ala te plătește sa latri pe aici toată ziua.
nu credca este chiar asa. eu cred ca supoerterii obisnuiti, microbistii simpli, au alta parere. craiova retrogradase deja. corect. asta trebuia sa ramana, nu sa se faca exces de zel si de putere, sa se ajunga la ce s-a ajuns, cu una dintre echipele de traditie ale L 1.
Si ce dacă erau majoritatea acolo? Aromânii sunt mai patrioti decât noi și bravo lor , ca o mica comunitate într-o mare de slavi și-au păstrat identitatea, limba și tradițiile. Este o performață extraordinara de supraviețuire. In prostia ta ar trebui condamnați toți aromâni pt clanul Becali.
sa mori tu ca nu sunt oltean ??? bai papagalule sunt oltean 100000 % de asta tin cu echipele straine cand joaca cu steoaia sau cu fc dingo ! aveam 14 ani cand va eliminat macarone urlam prin casa de bucurie taranilor asta inseamna sa fi OLTEAN !! romani prin nastere-OLTENI PRIN GRARTIE DIVINA ! soloman nu are nevoie de oameni are 80 % din populaia din craiova care il voteaza
Sa stie toata lumea ca maimutoiu asta e platit de Antonie Solomon sa intre aici si sa-l mascareasca pe Mititelul. Si nici macar nu e oltean.
Nu ne baga in aceeasi oala ca suntem diferiti :)))
Conteaza ceia ce a facut Mihai Viteazu nu conteaza ca masa e Grecoaica , Germana sau Croata etc. Trebuie sa fim demni de Mihai prin ceia ce facem noi cu fapte nu cu vorbe goale. Becali trebuie sa stie ca , cu un pic impins zapada nu e de ajuns sa fi demn de Mihai Viteazul. ........................................................................................................................................................................... Nu inteleg cearta voastra care de fapt duce la ura si dezbinare nu la unitate. Ex. JUGOSLAVIEI trebuie sa va ramana negativ intiparit in minte. Ma bucur ca in Romania nu toata lumea gandeste la fel ca voi.
cand Mihai Viteazul era voievod pe aici neamurile lui jijica erau prin albania mulgeau berbeci
Ne place noua, romanilor in general, sa ne injuram unii pe altii. De aia nu merge nimic. Si in fotbal: multi se bucura ca U Craiova a fost dezafiliata. Dar ii intreb pe suporterii adversi: cum era un meci al echipei lor pe Oblemenco si cum este pe stadionul din Chiajna? Niciodata nu am fost uniti in momentele dificile.
da ai dreptate mea culpa este in partea de est. dar valcea ca si oltul, sunt considerate in oltenia integral, desi ele teoretic sunt parte din oltenia doar pana la olt. oricum, e prea putin important, important e ca mihai viteazul a existat. si important este ca Unirea lui nu s-a mentinut in timp, inca de pe atunci. din pacate.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.