Alte știri din fotbal
Gigi Becali face schimbări la FCSB » Trei titulari noi: „Pe el îl mai așteptăm, dar nu mult”
0
Fostul golgheter al lui U Cluj s-a lăsat de fotbal la doar 23 de ani!
0
După Timișoara, s-au semnat actele pentru încă un nou stadion în vestul României
0
Pe ce stadion va juca Dinamo în prima etapă din grupele Cupei României Betano
0
Știri din fotbal internațional
Play-off în Liga Campionilor » Dezastru pentru Hapoel Beer Sheva, în prelungiri! Israelienii vor juca în Europa League la București
1
Liverpool, aproape de o mutare-bombă pe piața transferurilor » La un pas de acordul cu PSG
0
Transfer oficial la Manchester United » 82 de milioane de euro
3
Cum arată șansele Universității Craiova de a ajunge în grupa XXL din Europa League
0
Lifestyle
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
5
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
CTP face o acuzație gravă în scandalul Legii Salarizării. Ce intenție spune ...
Libertatea
Mirabela Grădinaru, la Kiev în locul lui Nicușor Dan. Analist: „Constituția ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
România va avea două pierderi majore dacă nu adoptă legea salarizării. ...
Libertatea
Din cate imi aduc eu aminte, Mihai Viteazul, a fost arestat la Cluj in tp ce incerca sa-l mituiasca pe Sinan Pașa :D
Pentru aceasta blasfemie la adresa lui Mihai Viteazul și a istoriei poporului român, lui becali i-ar trebui retrasă cetățenia română, dar acum acest lucru nu se poate face, nu ne putem amăgi decât cu postulatul că acest individ, numitul gigi becali, e de departe cel mai prost și mai incult om de pe suprafața României. Acest individ este o rușine națională !
bravo nea gigi Mihai Vitezul da bani cu dobanda si mai cumpara meciuri cu sacosa ,parca te vad pe mata ,mare conducator esti bre
asta e prostul fotbalului romanesc:)) cate milioane si cate tepe si-a luat il cred si eu ca a inebunit. insa ar dreptate mititelul fabuleaza omul e paranoic nu il mai crede nimeni pleaca brutare odata. DIN RESPECT PENTRU CULORI LASA-NE ODATA ,MORI !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.