Alte știri din fotbal
Decizia luată la FCSB, înaintea debutului în play-out » Se întâmplă pentru prima dată în acest sezon
0
Surpriză pentru Universitatea Cluj! Revelația Superligii revine la națională după aproape 5 ani
0
Basarab Panduru, prima reacție după schimbările făcute de Mirel Rădoi la FCSB: „Asta vrea”
6
Craiova contraatacă după decizia LPF: „Ne deranjează, poate le e teamă!” » Săgeți subtile: „Toată lumea va fi invitată de noi la petrecere”
1
Știri din fotbal internațional
Newcastle - Barcelona, atracția serii în „optimile” Ligii Campionilor: echipele de start
1
Mohamed Salah a scris istorie pentru Liverpool din primul minut al meciului cu Galatasaray
0
Fosta adversară a României a naturalizat un jucător de la Borussia Dortmund » Schimbă naționala înainte de Cupa Mondială
0
Faza optimilor de finală ale Ligii Campionilor debutează cu Galatasaray - Liverpool: încă un gol la limită
1
Lifestyle
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Iranul îl amenință pe Trump cu moartea: „Ai grijă de tine, ca nu cumva să ...
Adevărul
20 de ani de la primăvara europeană din Giulești » Cum a ajuns Rapidul în ...
GSP SPECIAL
Luptător cunoscut de MMA mort în mașina sa de 530 de cai putere, după ce a ...
Libertatea
Start carcotasilor,dupa BALINT a urmat PANDURU.Inseamna ca esti *** si nu ai jucat macar o data fotbal sa iti dai seama ca ce spun cei 2 mereu este adevarat. Si pe site toti sunt mari comentatorii injura pana si oamenii de fotbal care asta stiu.Nu trebuie sa fi mare antrenor sa faci analiza meciului.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La tabla toti sunt antrenori, cand ii pui pe teren ,,uita'' tot ...
mare antrenor a fost si nea Panduru...
si... una dintre cele mai bune analize facute la tv...haterilor
Mai e ceva...mi se pare aiurea sa joci cu 2 inchizatori in campionatul romaniei...asta nu mi place la radoi...ca nu schimba radical cand ceva nu merge...asteapta ultimele 10 minute...reghe, cand dominam campionatul, facea schimbari si dupa 10 minute...
Cum? Lipseste "genial" dintr-o propozitie referitoare la Panduru?! Va rog sa luati masuri!
Domne, jos palaria, Panduru are perfecta dreptate, de acolo vin toate problemele Stelei de la cei 2 mijlocasi centrali. Lasa ca nu urca ei, ca nu stiu cu mingea pt ca nici Bourceanu si nici Pintilii nu prea stiau, nu dadeau pase filtrante sau sa dribleze. De fapt chiar cred ca Muniru si Breeveld ar avea ceva potential in plus dpdv ofensiv..... dar nu asta e fisa postului lor. Ei trebuie sa deposedeze, sa controleze complet centrul terenului si asta nu se intampla. Uitati-va la ei.... sunt dezastruosi pe aparare, deposedeaza foarte rar, fac pressing prost, practic la fiecare meci Steaua pierde centrul terenului.... mai ales cu ASA unde Gorobsov si Muresan au facut legea. Parerea mea neimportanta este ca Breeveld trebuie sa dispara imediat din echipa si introdus Tahar care a jucat excelent prima repriza cu Astra, Filip nu mai are ce cauta in echipa, sa-l vanda pe el la Pandurii, nu pe Neagu. Muniru e foarte tanar, are potential sa creasca..... dar momentan nu e mare lucru de capul lui. Nu avem nici macar un jucator in lot de tipul lui Bourceanu, ceea ce e foarte grav. In mod normal acolo in centru ar trebui sa joace Stanciu si Tahar.
noi romanii suntem niste tantalai recunoscuti.Daca si pe panduru il banuiesti ca nu e stelist atunci ai spus tot ce trebuia,iar ce a explicat el e perfect adevarat si nici nu era nevoie sa fii mare tehnician sa vezi asta.Cand te domina botosani si ASA inseamna ca ai o problema,clar ca problema e calitatea jucatorilor pe care-i ai la dispozitie si aici nu e vorba doar de atac-aparare,Marea problema a stelei e ca nu mai tine de minge,pasele merg greu pe trasee de 2-3m,bourceanu dadea o pasa macar de 20m cu ochii inchisi si nici la nu era mare valoarea,sa-mi spui si mie intr-un meci cate pase macar de 10m dau muniru si breeveld
Jocul Stelei sufera unde spune Panduru,cred ca are dreptate.
iar mijlocasii centrali urca bai pandurici, breeveld cu preponderenta.El are un joc de picior bun, paseasa bine, dar e fricos si nu joaca mai riscant, aici e buba lui si asta s-a vazut si sezonul trecut cu galca.Muniru urca mai putin dar si pentru ca este singurul mijlocas central care face faza defensiva foarte bine.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.