divide_et_impera  •  19 Octombrie 2012, 04:08

Becali a regizat din umbră flagrantul lui Dumitru "Ciorbă"? Avea cel puţin un motiv puternic să o facă! Impresarul l-a bătut grav acum 20 de ani! Adevăratu motiv al unei duşmănii care se întinde peste ani, între Ciorbă şi Gigi, ar fi însă altul: Înainte de 1990, o întâlnire dintre cei doi s-ar fi lăsat cu scântei. Mai exact, un conflict a degenerat, iar Ciorbă l-ar fi bătut rău, efectiv l-ar fi călcat în picioare pe Gigi Becali, de faţă cu lumea, în faţa Clubului Nord din Capitală. De atunci, spun apropiaţii celor doi, Gigi şI Dumitru Tudor ar fi rămas rivali pe viaţă, iar Becali este, spun aceleaşi surse, un om răzbuntor..

flacara.visinie
flacara.visinie  •  19 Octombrie 2012, 03:03

S-a vazut si in meciul cu batraneii de la Copenhaga, aia care pe contraatac se duc cu taxiul ca altfel se termina meciul pana traverseaza terenul. Forma fizica mai buna din a doua repriza s-a manifestat sub forma unui gol extrem de norocos marcat de betivanul sef al Stelei. Multumim pentru inca un articol din seria "Steaua, un secol de realizari marete".

flo_ax
flo_ax  •  19 Octombrie 2012, 02:47
Postat de the_cezar pe 19 Octombrie 2012, 01:37

la pauza se fac lucraturi in culise...stima vadim!

da... la pauza se fac. Tinem minte Craiova-CFR 2:0 la pauza si om eliminat. Sau cum fotbalistii lui Brasov au iesit de la cabine jucatori de voley. Sa nu mai zicem de U Cluj: CFR 2:0 la pauza, blackout total in repriza a 2-a, Bornescu si Printul, in rolurile principale. Frumos meci cu Viitorul, mi-a placut in special Muresan cu perversa aia la Dica

imperator
imperator  •  19 Octombrie 2012, 01:57

Ohohoho, hey no body....... CFR- Viitorul = 0- 1 moamăăăăăă ce frumos sună, de Scooter e melodia ! : ))