Alte știri din fotbal
Simon Elisor, transferul care ridică semne de întrebare » Atacantul francez nu se apropie de cifrele rivalilor din atac
0
După Bologna, Ștefan Baiaram a fost propus la alte două echipe din top 5 campionate din Europa
5
A murit Dumitru „Mitică” Marcu, fostul jucător de la Universitatea Craiova și Steaua » A luat două titluri cu oltenii și a marcat pentru România în cel mai categoric succes al naționalei
0
Schimbare de antrenor în Superligă? Președintele își amenință jucătorii: „Ne debarasăm mult mai repede de ei”
1
Știri din fotbal internațional
După ce FCSB și CFR Cluj i-au închis ușa, Anderson Ceara este aproape să semneze cu noua echipă
0
Legendarul portar german a pierdut sute de mii de euro: a avut încredere în inteligența artificială
0
CFR Cluj joacă diseară pe unul dintre cele mai spectaculoase stadioane din lume » Imagini fabuloase cu aurora boreală
0
Luis Enrique, bornă istorică după Supercupa Europei » „Pândește” poziția lui Guardiola
1
Lifestyle
CFR Cluj joacă diseară pe unul dintre cele mai spectaculoase stadioane din lume » Imagini fabuloase cu aurora boreală
0
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
6
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
7
Starul din Formula 1 a făcut pasul cel mare! A cerut-o de soție pe superba Carmen, în plin sezon
0
Clasamentul în care Dacia Sandero a revenit pe primul loc în luna iulie: ce ...
Libertatea
Trei dintre cele mai înfricoșătoare eclipse solare din istorie. Haosul care ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
O posibilă dronă a fost văzută aproape de plajă în Costinești, plutind în ...
Libertatea
Miron și Bancu nu au ce cauta în echipa ideala. Poate viitorul selecționer va trage învățămintele unor preliminarii ratate.
Unii nu inteleg nicimacar ce scriu.
Bree, marele R.R.! Asa putina rusinica sa nu ai? F.C.S.B. la 20 de goluri primite au toata apararea+ portarul, iar C.F.R. la 8 goluri, doar unul+portarul?
Pai... ce ai vrea? La cat a alergat Nistor dupea beculete colorate, dar a ajuns la pacanele, eu chia cred ca-si merita locul.
Foarte mulți nu înțeleg ce citesc, buchisesc ceva, dar nu pricep nimic! Unii nu trec nici de titlu.
10 fotbalisti stelisti, cei mai buni ??? O echipa, ce mai, inclusiv contestatul portar Vlad ….. Excelent ! Si de ce nu suntem pe locul 1 ? Daca InStatul ne spune asta despre fotbalistii FC Steaua, nu avem decat sa fim bucurosi ! Observ ca avem si cel mai bun fundas dreapta din campionat chiar in A !( in locul caruia eu ii sugeram aici lui Becali sa-l ia pe Sorescu pe acest post) ….Dar daca InStat crede ca cel care da 99% centrari aiurea, care face numeroase faulturi in preajma careului propriu, eu imi retrag orice observatie… Pentru mine este surprinzator ca lipseste din A si din B fotbalistul fara de care CFR nu ar fi pe locul 1 nici acum si nici in anii anteriori, Ciprian Deac ! Dar, daca InStat crede ca un Albu sau Houri au fost mai determinanti in victoriile si clasarile echipelor respective…..
Articol pro fcsb!!!Sa va fie rusine!
Iar poza cu Tanase?!Ma,voi nici de Craciun nu ne slabiti ?!
Dinamo nu ar trebui sa aibe nici un jucator in nici o echipa, aia nu sint nici unul fotbalisti indiferent de ce zice oricine. Retrogradare garantata 100%
CFR, care are, de departe, cea mai buna defensiva din campionat, nu are nici un jucator in cvartetul din aparare. Micheteaux instat-ul asta. Sigur tot de instat s-or folosit si bookmaker-ii, cand au dat cota 1.15 pentru titlu castigat de frana. In fine, ii sfarsit de an, Happy Festivus la toata lumea si numa' binie die la Cluuuj.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.