Alte știri din fotbal
Andrei Nicolescu, dat pe spate de jucătorul lui Dinamo la primul amical din Antalya: „A fost spectaculos!”
0
A semnat cu Oțelul Galați până în 2029: „Mult succes!”
0
A forțat plecarea de la club și a semnat în Superliga: „Nu s-a procedat corect”
0
Gata, se face mutarea! Denis Drăguș semnează cu noua echipă » Primul meci va fi împotriva lui FC Argeș
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona - Athletic Bilbao » Prima semifinală a Supercupei Spaniei, în Arabia Saudită: echipele de start
0
Pus pe liber de Dan Șucu, Mario Balotelli semnează cu ultima clasată din liga a doua
0
Lisav Eissat schimbă campionatul în această iarnă » Mama lui îl vrea la Dinamo: „Absolut, cea mai bună decizie”
1
Protest la Genoa împotriva lui Dan Șucu: „Răbdarea începe să se termine”
1
Dinamo, victorie în Antalya
Se încăierară în Antalya
Pancu i-a lăsat acasă!
Ratează primele meciuri din 2026
Amorim, dat afară
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Lifestyle
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
Femeia care l-ar fi refuzat pe Cristiano Ronaldo, apariție ireală de Anul Nou » Au rămas fără cuvinte când au văzut ținuta
2
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
16
România cere acordul Emiratelor Arabe Unite pentru a-l urmări penal pe ...
Libertatea
CTP, despre impozitele pe locuințe: „România are cei mai mulți proprietari ...
Adevărul
Ana Ularu și ce ar fi făcut dacă n-ar fi fost actriță: „Sportul mi-a dat ...
GSP SPECIAL
Sebastian Bodu, șocat: Impozitul pentru mașina mea hibridă a crescut cu ...
Libertatea
Hai Dinamo! Mai trăiești?
Postacilor v-am mai spus-o si ma repet.Universul vostru se învârte în jurul nostru :))) Asa e cand nu ai alte realizări personale
cum au schimbat nenorocitii astia titlu. auzi,ar putea fii depunctata. ha ha ha. cei de la vitan barzesti chiar credeau ca scapa de desfiintare.medias primeste ajutor de la romgaz,primarie si transgaz,cum bah sa credeti ca o sa aiba probleme cu licenta. ha ha ha/.
de ce? iti este ciuda ca am dreptate? reped,foarte bine ca,credeti ca nu mai trebuie sa castigati niciun meci ca pica mediasul. sa credeti asta pana la final cand o sa fiti dupa prima etapa a playoutului la vreo 12 puncte in spatele mediasului.
Esti un prost.
ma bucur ca prostii din vitan barzesti cred asta. o sa le dea scors mediasul saptamana viitoare si nu o sa faceti scandal crezand ca o sa pice medias. eu chiar ma bucur ca sunteti asa de prosti de credeti asta. foarte bine. nici nu mai trebuie sa bateti pe nimeni. ha ha ha.
bai baiete,dar si pentru voi va erau greu sa ii spuneti lui ronaldo deaconu sa mai astepte o luna pana va intra banii? doar stiati ca mafia de la frf pentru a salva vitan barzesti sta cu ochii pe voi ca pe butelie., evident ca o sa va recuperati punctele,dar asa ca idee. dar macar o sa va intarate sa bateti vitan barzesti rau de tot saptamana viitoare.
Hai bagati asta cu depunctarea la inaintare daca tot nu va face campionat cu 18 echipe, presa noastra amatoare. Incercati din rasputeri sa o salvati pe Mimao. Sunteti toti niste nerusinati.
Sfat pentru toti ripnamovistii de pretutindeni, aka platitori de alocatii si pensiile parintilor programului dontatz, donatz, b..or: Incercati sa nu mai bociti atata fara pic de decenta pentru gluma voastra de "echipa" si prefaceti-va in continuare ca sunteti fani ceferisti, Dâdîbiștilor*** :)))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
mai cunoaste lumea pe unul din vagaunile maramuresului care a ramas pe strazile din braila doar cu hainele de pe el si la fel se uita in sus incotro sa se duca.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.