Alte știri din fotbal
Thiam a marcat și a fost lăudat de patron, dar a avut o mare nemulțumire: „Nu e normal!”
0
Becali l-a văzut la joc și i-a dublat salariul: „Promisiunea e următoarea”
0
Neașteptat » Ilie Dumitrescu l-a ridicat în slăvi după ce FCSB a reintrat în cărți pentru play-off: „Nu-l laud des, dar când merită...”
0
Marius Croitoru crede că FCSB a descoperit o „nestemată”: „E foarte talentat, are un viitor frumos!”
0
Știri din fotbal internațional
La Real nu e bine deloc! Vedetele l-au băgat în ședință pe „interimarul” Arbeloa
0
Scandalul ia proporții! Liga îi dă replica, Cristiano refuză din nou să joace!
0
Al-Okhdood - Al Hilal » SET încasat de Șumudică: a primit 3 goluri doar de la Benzema!
7
Imagini istorice la Milano! Cristi Chivu a purtat torța olimpică
8
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
„L-am avertizat”. Omul de afaceri Dragoș Sprînceană rupe tăcerea, după ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Mesajul lui Donald Trump pentru România despre pământurile rare și ...
Libertatea
asa patesc sateliyii fcsb vezi cazul u cluj ! ha ha ha
prostea,te dai de gol ...*** corpului neatins de soare te determina sa ai astfel de replici?, ce-ti mai place sa stai cu ***...:)))))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
DNA-ul e mai puternic decit cuplul Johannis- Ciolosz la un loc . DNA-ul a umilit parlamentul Romaniei . Militzia sta in pozitie de DREPTI !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu stiu despre ce *colonel* vorbesti ,nu sunt anchetati deloc , banii nu au fost nici pe departe atat de multi ,o perioada au stat deoparte ,acum au revenit si asta se vede. Paskany a fost chemat la DNA in ziua urmatoare castigarii Cupei Romaniei contra lui Dinamo. Coincidenta nu-i asa ? Stranie. Iar banii se termina dupa regula: de unde iei si nu mai pui se termina. In plus ,pe acele vremuri erau salarii colosale ,Cadu de ex avea 40 de mii lunar. Nu s-au putu modifica aceste salarii exorbitante de pe o zi pe alta ,iar clubul a ramas cu datorii. Nici unii dintre jucatori n-au fost corecti ,un exemplu Maftei ,fost accidentat cel putin o jumatate de an ,platit cu salariu excelent , a reclamat clubul de lipsa unor bani. Stana un jucator care n-a jucat deloc, iarasi. Si or mai fi ,dar nu-mi amintesc acum. Cam asta e situati ,dar CFR isi revine.
OK,am inteles ,sper ca nu ai luat-o in nume de rau ,echipa din Botosani face parte din clica Stelei. Joaca furibund impotriva adversarelor Stelei si se pune capra in fata Stelei ,Grozavu si seilalti plangandu-se ca Steaua are alta clasa ,bani etc. A si castigat de altfel in fata CFR-ului in primele etape cu 3-1 .Iar CFR era in echipa completa. Pe peluza din Botosani este un afis mare,grandios pe care scrie: Primaria Botosani. Ce cauta ala acolo? Cu ce drept dau bani fotbalului la polul saraciei? De unde are bani actualul patron *oficial* ,daca nu tot de la Becali si mafiotii lui?
Eu stiam altceva ca Paskani si Muresan sunt anchetati . Nu m-ar mira daca fostul colonel va aparea sa isi vada familia la vorbitor !! Unde sunt zecile alea de milioane de dolari !! Cum sa intri in insolventa dupa ce ai luat 12 trofee si ai participat de 3 ori in Cl si de citeva ori in europa leage !!
Vinovata de aceasta situatie critica este coruptia din jurul Stelei. Posibilii investitori privesc cu rezerva campionatul nostru in care coruptia propulseaza in sus obligatoriu aceasta echipa a securistilor pana la urma. Pentru ce sa investaesca intr-o alta echipa ,daca sansele nu sunt egale? Hotia e la ea acasa ,echipele raman fara jucatori pentru ca Steaua sa nu aiba adversari.Se va termina pana la urma ,vremurile acelea au cam a trecut ,sunt ultimele zvarcoliri ale unei bestii rosii nemuritoare.
Eu l-am citat pe patronul botosaniului care a afirmat ca nu veti iesi din Insolventa !! Daca mint eu minte si ala sau invers. Pe bune eu nu mint .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.