Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Cum explică AntenaPLAY problemele reclamate de utilizatori în timpul semifinalei Franța - Spania: „Ținta unui atac cibernetic, provenit din zeci de țări”
0
„Jucăm împotriva piraților uzurpatori” » Vicepreședinta Argentinei alimentează tensiunea înainte de meciul cu Anglia
0
Nume mari, bani puțini » Cristi Chivu și bariera impusă de patronul Oaktree
0
Titularul Argentinei a râs când a fost întrebat despre Anglia: „Crezi că aveți vreo șansă?”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
2
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Una dintre cele mai incredibile povești de supraviețuire din istorie. Cum ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
si de ce sa mai cotizeze?
asa cred si eu.. s-a zgarcit Gigi si nu a mai vrut sa cotizeze la CSA.
Nu te pune cu federalii, ca astia nu stiu multe...
in cazul in care se dovedeste ca a preluat ilegal clubul.. si a folosit ilegal numele, palmaresul.. nu cred ca poate sa ceara inapoi nimic, degeaba a fost creditor
Intai sa-i ceri voie lui Gigi si abia dupa aceea sa vii sa-ti dai cu parerea despre FCSB, "FENOMENUL FOTBALULUI ROMANESC"... Pe bune, are si Gigi dreptate cand zice ca prea multi "profita de inteligenta lui" (de banii lui adica, dovada clara ca este inteligent), dar e bine ca v-a strans la un loc, pe toti.
Atentie, Gigi nu a investit nimic, a creditat firma Steaua, acum poate cere creditul inapoi. A inventat asta cu creditarea inca de la inceput, stia ca va veni ziua cand nu va mai folosi numele Steaua.
Poate o fi fals ce spui, dar e adevarat ca la Uefa si in acte cu alti parteneri internationali, se foloseste tot numele Steaua ? E voie ?
asta e o prostie.. adica daca el avea bani sa investeasca inseamna ca avea si dreptul sa o fure? ma rog nu sa o fure.. sa creeze o clona cu palmaresul si istoria Stelei.
in moldova se vb cu dansul !ai grija la sarme!
pai asta am citit dar motivare emisa de ce nu o pune exact cum e sa o vedem si noi asa e normal
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.