Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Nu doar ca nu joaca cu uta dar ati omis sa spuneti ca se duc la vraciul marijana. Ce minte ingusta de fecesebisti. Evident ca fc fcsb nu e Steaua, ci oar o clona oropilanta :)))
Analiză analizatoare dar totuși, la ce folosește ?!
Cui ii pasa de astia? Paguba-n ciuperci.
Principalul e să nu se accidenteze brigăzile comandate de deaconu-bricheta, in rest e totul ok!
*** a furat doua puncte cu Gaz Meran,dar Dumnezeu nu doarme!Sa vedeți ce viața grea o sa aveți fi CFR ȘI UNIVERSITATEA CRAIOVA HOȚILOR!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Poate au sa lipseasca vreo 2-3 meciuri si sa vedem cite ajutoare au sa mai primeasca eii de la arbitrii, caci tare nesuferiti au ajuns de citiva ani incoace.
Scuze....Butean nu Artean care a fost eliminat in minutul 4 ca a sarit cu Ciocaldau la cap...
Gesepisti orientati!!!!Cica cei trei jucatori sunt accidentati dupa meciul cu Mediasul!!!!Gesepistilor ,trebuia sa scrieti de intrarile lui Artean,Cardoso ,Larie...astia i-au accidentat!!!!Eu ma mir ca si tanasul Popescu nu a fost accidentat!!!Deci gesepistilor,trezirea,meciurile sunt televizate!Nu mai scrieti ca si cum numai voi ati vazut meciul!!!!
si sa punem steaguri in berna ca de ,ca covizii tatuati nu-i nimeni,brrrrrrrrrrr...........
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.