Știri din fotbal internațional
Brazilia - Maroc, primul șoc al Mondialului, a avut două reprize total diferite: „De ce îți e frică, de aia nu scapi!”
0
Australia - Turcia, în Grupa D la Campionatul Mondial » Aici am fi putut fi noi: echipele probabile + cote
0
Stelea a ținut să-l contrazică în direct pe Răducioiu, după primul rezultat-șoc de la Mondial
0
Qatar - Elveția » Prima MARE SURPRIZĂ a Mondialului! Lovitură în minutul 90+5
6
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
Cand a pierdut Steaua cu Buzaul nu mai propuneati sa luam punctele inapoi.
Alea erau blaturi de tort,de la copos,erau dulci.Asta a fost acru pt pulea spataru,de la iesi.
sa-ti spun un secret ,amice! organele abilitate ale lpf sunt la mine! in chiloti!
Da,in B BOULE,sa ramana in A doar dinamo 1,dinamo 2,dinamo 3 .........si iasul lui pulea .In Europa sa joace Steaua din B ca dinamo vedem ce poate juca.
esti mai prost decit prevede legea!mars cu gura-n curu lui mm!
sa moara prunea nu alta.Comentariul tău...
sursa gsp.ro:" Îmi era frică să nu egalăm, mai ales cînd am văzut că l-a băgat pe Popa la pauză", a declarat Becali."
pai jegosul asta de machidon nu a putut niciodata sa lege 2 propozitii logice!si are facultate !la ASE!nesimtitul dracului!
Sa imi analizeze kariciul javrele, cainii si dragomir! Forza Steaua si Viitorul. Sa se rupa ficatul in dusmanii Stelei :))
Ce cauti cu comentariu aici? Voi nici macar nu sunteti in liga a 2-a, hai valea.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.