Alte știri din fotbal
„Ne ardea câte una” » Dezvăluiri INCENDIARE din miezul Academiei Hagi: „A venit în cameră, ne-a dat stânga, dreapta”
0
Incredibil de când nu mai marcase George Ganea: „Trebuia să vină și momentul ăsta”
0
Emil Săndoi, „Eugen” de la Securitate: „Știe ce are de făcut la lot” + Ce a scris despre Gică Popescu „Petrescu” și conexiunile incredibile cu dosarul de agent al „Baciului”
0
Adrian Scarlatache vrea granzii în grupele Cupei României Betano: „Sincer, cu ele aș vrea să joc”
0
Știri din fotbal internațional
Lionel Messi, primul gol după moartea tatălui său
0
Curtis Jones vine astăzi! » Toate datele transferului de la Liverpool
0
Diego Simeone, răspuns curios la întrebarea: „Ce părere aveți despre insultele adresate lui Julian Alvarez?”
0
Emoții pentru fanii lui Inter » Fabrizio Romano, despre Julian Alvarez și Lautaro Martinez
0
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
25
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
2
Înalta Curte, ultima șansă pentru Theodor Nicolescu să-și ia înapoi șpaga ...
Libertatea
De la un sat uitat de lume din Botoșani la marile gale de K1. Povestea ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Un medic din Tulcea a ales să sape gropi pe șantiere pentru 250 lei pe zi, ...
Libertatea
Clinceni e pe ultimul loc!
Astia de la GSP-de „inspiratie ”fcsb-ista-in vederea amaratului de derby-sunt ca in povestea aia a lui Ion Creanga numita sugestiv...”Prostia omeneasca”!Stiti care,cea cu drobul de sare si cu aia slabi de minte care boceau de zor ca ce s-ar intampla daca ar cadea drobul pe copilul lor!Adica ei inventeaza„ipoteze”si pun pe altii sa-si dea cu parerea!
Băăăăă!!! Eu zic că dacă tot sa mărit anul trecut numărul de echipe de la 14 la 16 , să se mărească și acum de la 16 la 18 , iar de la anul de la 18 la 20 , și tot așa..... până și-o reveni Dinamo (dacă și-o mai reveni vreodată înainte de a ajunge la faliment)!!! Păi de ce nu , dacă tot suntem în România țara tuturor posibilităților!!!
Sa se maresca Liga 1 de la 16 la 18 echipe prin: - promovare directa locurile 1-4 (Liga a 2-a) - locurile 15-16 (Liga 1) retrogradare - locurile 13-14 (Liga 1) baraj - locurile 5-6 (Liga a 2-a) la baraj
Nu nenea ala v-a administrat voua echipa. Nu cauta vinovati in alta parte ca nu e cazul.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
in B cu pricajitii astia care nu au bani nici pt incalzirea gazonului dar vor in prima liga!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
tibi ***cum naiba sa spui ca nu tii cu nicio echipa cand esti disperat si te milogesti sa faca astia 18 echipe numai pentru a fii salvata viitan barzesti. dar sa presupunem ca se fac 18 echipe,voi de pe penultimul loc tot trebuii sa jucati barajul cu o echipa gen u cluj.iar aia ar sterge cu voi pe jos. deci de ce ar face 18 echipe cand tot ati putea retrograda sezonul asta si daca s-ar face 18 echipe.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ALOOOOOOOOOOO LPF SI FRF SALVATI FOTBALUL ROMANESC !!!! NU MAI PUNETI ANTRENORI PE BAZA DE PILE SAU POLITIC !!!! ATI PUS FOTBALUL ROMANESC PE BUTUCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.