Alte știri din fotbal
Cristiano Bergodi apasă pe accelerație: „Ce facem? A plecat și spunem că echipa e mai bună?”
0
Gheorghe Hagi, la superlativ despre un jucător din Superligă: „Fără minge, aleargă și noaptea în somn.”
0
Selecționerul Gheorghe Hagi, inspirat de David Popovici: „Vreau să implementez asta la echipa națională”
0
Obiectivul-mamut setat de selecționerul României: „Nu există altceva!”
0
Știri din fotbal internațional
Fotbalistul din Serie A, la un pas de înec în piscină » Transportat cu elicopterul și internat la terapie intensivă
0
Fostul campion olimpic a criticat Barcelona: „Nu-l dai cadou pe Ferran Torres! Dar ce iei de 50 de milioane?”
0
Mikel Arteta cere o schimbare de regulament în Premier League: „Mă lupt cu ei!”
0
Sprijin de la Casa Albă pentru șeful FIFA: „Cine votează împotriva lui Infantino trebuie să meargă la psihiatru!”
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
0
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Emanuela Ignățoiu-Sora, cercetătoare, despre alegerile din SUA: „Întrebarea ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
România produce mai puțină energie, iar exporturile de electricitate au ...
Libertatea
mergi badie intre papitoi! sau mai bine spus un un lache intre boschetari!
daca ma iei cu nentu tinel continui si eu cu ozon...
miiiilitzia, azi ia militia bataie :))))
@sundancekid, batrane iti faci curaj precum gaina cand vede cutitul . si nu mai baga texte cu gheorghiu dej ca vorbesti de funie in casa spanzuratului. iar militienii rednic si lucescu au fost platiti pentru performantele facute la Rapid. vezi ca si dinamo a facut performanta cu nea Tinel la timona. o sa ai o zi buna ..pana la ora 21.45 .
Mai nene daca vii intre noi trebuie sa canti nu doar sa aplauzi!((
Vorbea Copos un urmas demn a ilegalistilor de la uzinele grivita ! Ce vrei ? Omul a terminat Stefan Gheorghiu cu "magna cum laude" ...are texte in el urmasul tov.gheorghe gheorghiu dej responsabil cu trimisul la canal ! In plus rapidul tot ce a cistigat dupa 90' a fost cu "militienii "lucescu si rednic.. Va dam 2 babaroase sa va iasa fotbalul din cap !
"Ilie Dumitrescu mi-a spus ca mai bine se spanzura decat sa ii ceara sfaturi lui Piturca", a dezvaluit Behali, asta dupa ce, in conferinta de presa, noul antrenor afirmase ca ii va cere sfaturi lui Piti. Ramane de vazut daca Ilie Dumitrescu va face un gest de onoare si va demisiona cum a declarat sau daca va continua acest joc care nu are decat un sfarsit: UMILIREA sa.
hai intre noi :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.