Alte știri din fotbal
S-a întors oficial în Superliga cu „bagajul” plin: „Am deja jucători pe care vreau să-i aduc”
1
Marius Niculae pariază pe jucătorul lui Dinamo: „Nu și-a spus ultimul cuvânt”
0
CFR Cluj a scăpat de ultima mare problemă! Anunț chiar înainte de derby-ul cu U Cluj
2
Mesaj de forță în vestiar! Aproape de retrogradare, liderul a ieșit în față: „N-avem nicio șansă dacă vom arăta la fel”
1
Știri din fotbal internațional
Getafe - Barcelona, duel în runda 32 din La Liga » Catalanii se pot distanța la 11 puncte de Real Madrid
0
Mesajul cifrat al lui Cristi Chivu: „Rămân surprins de întrebări. Nu știu dacă o să mai antrenez peste 10 ani”
0
Rădoi, UMILIT la debutul pe banca lui Gaziantep » Înfrângere la scor de neprezentare
19
Șeful arbitrilor din Serie A, aviz de urmărire penală! » Procuratura îl anchetează pe Gianluca Rocchi pentru „complicitate la fraudă sportivă”
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Galați a filmat exploziile atacului din Ucraina: „Motorul s-a ...
Libertatea
Meci suspect de aranjament. Recomand tuturor echipelor implicate în lupta pentru retrogradare să facă o sesizare comună la Tribunalul de Arbitraj Sportiv, care să demareze o anchetă în acest caz. Ar trebui demascate aranjamentele cooperativei din mizeria asta care se numește fotbal românesc și cele două echipe să fie retrogradate în liga a IV-a dacă se dovedește blatul (pentru mine, ca telespectator, a fost evident).
Ba se poate mai jos. Trebuie sa le dati timp.
SUCCES! La cat mai multe partide pierdute in campionat! HAI CA SE POATE! :))))))))))))))))))))))))))))))
Cum sa nu se poate mai jos de atat??? Pai hai sa va spun ce se poate intampla mai departe Dinamo pierde sigur la Botosani....!! pierde sigur ambele meciuri cu Concordia iar cu Voluntari o sa aiba meci greu..sa nu mai spun de meciul din deplasare de la Gaz metan plus dubla de infern cu Sepsi iar Botosani va castiga si in Stefan cel Mare!! Fratilor retrogradarea bate la usa....nu mai avem aparare imposibil sa joci cu Popescu Olteanu si Katsikas sunt jucatori de liga a 2 a !!...Aaa era sa uit dubla grea si cu Timisoara ...avem probleme mari !!!
rusinea vine de pe banca antrenor de juniori rezultat de juniori atat se poate acum sa nu mergem in liga 2 hu
nu,pentru ca Steaua a jucat cu echipa a 3-a,nefortand nimica din cauza terenului si chiar fiind acuzat de non combat. adica wtf,a fost un risc asumat.
ba se poate,Dinamo poate ORICE :(
Exact, o mare umilinta. Dar cea de aseara este unica in lume, la fal ca si voi, care sustineti fc rinamo bukale din fata calculatoarelor. Aseara erau mai putin de 150 de ,,fani'' in ,,groapa''. Restul erau la conferinta psd( 5000) iar cateva 10 pe site-urile sportive sa-si apere stapanul.
In primul rand sa ne aducem aminte cat de vocal erai cand Steaua, dupa ce a batut Lazio Roma la Bucuresti a fost infranta cu un scor categoric in retur la Roma...si acum sa privim realitatea de la ,,doar rinamo bukale hau hau'': Dinamo - FC Botoșani 0-1 Dinamo - Poli Timișoara 1-2 Dinamo - Concordia Chiajna 2-3 Dinamo - Viitorul 0-4 Dinamo - CFR Cluj 0-2 Dinamo - Juventus Bucuresti Astea sunt umilinte.
IN PRIMUL RAND DINAMO NU POATE FI ECHIPA LUI BRATU SAU A LUI DANCIULESCU ....!!!! EI SUNT DOI LOSERI ABSOLUTI ...!!!! AM AFIRMAT IMEDIAT DUPA NUMIRE, CA BRATU O SA-I IA LUI CONTRA TITLUL DE CEL MAI SLAB ANTRENOR DIN ISTORIA LUI DINAMO....!!!! NU INTELEG CUM NEGOITZA POATE LASA CLUBUL PE MANA UNOR PERSONAJE DE TIPUL LUI BRATU SI DANCIULESCU ....!!!!! DACA NU L-AI ADUS PE MULTESCU , DE CE L-AI SCHIMBAT PE MIRIUTZA ?????? PE BRATU L-AM URMARIT LA DIGI INAINTE SI ERA CLAR CA BATE CAMPII SI CA NU ARE ABSOLUT NICI O IDEE DE ANTRENOR ....!!!!! MIRIUTA A PIERDUT PE MANA LUI OLLTEANU , INSA BRATU N-A INTELES ABSOLUT NIMIK ....!!!!! IN PLUS I-A ASEZAT IERI IN TEREN INCAT NICI FOTBALISTII NU MAI INTELEGEAU ABSOLUT NIMIK ....!!!!! NISTOR ESTE CELMAI BUN FOTBALIST DE LA DINAMO SI TU IL FORTEZI SA JOACE INCHIZATOR .....??????????? DUDEA PUTEA JUCA LA INCHIDERE PE LOCUL LUI 21 ....!!!!! DAR CE SA MAI VORBIM , BRATU E AIERIAN ....!!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.