Comentarii (18)
tristar
tristar  •  14 Aprilie 2011, 11:04

Multi dintre noi, cei care iubim cu adevarat Steaua, postam pareri pe diferite site-uri, in speranta ca Gigi Becali sau oamenii pusi de club sa monitorizeze reactiile suporterilor (sper sa existe o astfel de initiativa) ne vor baga in seama. Remarc tendinta patronului stelist de a lua peste picior totul: suporteri, jucatori, antrenori, redactori TV, etc. Becali, in modestia lui intelectuala, se crede grozav. Pentru ca este bagat in seama de diferite televiziuni, unde redactori cu pretentii ii asteapta reactiile. Becali nu respecta nici un principiu managerial, CONDUCAND STEAUA DUPA URECHE, DUPA CUM II BEHAIE LUI OILE DIN STAULUL FAMILIAL.

alo12
alo12  •  14 Aprilie 2011, 11:00

EU CRED CA SALAGEAN A JUCAT ALT MECI,PE ALT STADION SI CU ALTA ECHIPA. BAI PUSCARIE TREZESTE-TE!!!!!

stelbz
stelbz  •  14 Aprilie 2011, 08:59

Cred ca daca Bilasco era apt de joc MM si Becali l-ar fi impus ca titular si nu am fi inscris niciun gol. Sunt convins ca daca ramanea Maicon in teren se mai inscria, Onofras iarasi neaducand nimic.

nsanyi23
nsanyi23  •  14 Aprilie 2011, 08:05

Eu cred ca ei insusi pun presiune , de frica.

mizzzerya
mizzzerya  •  14 Aprilie 2011, 04:43

stai cuminte , copile , nu ai cui sa dovedesti ca el oricum nu intelege . omul a ramas la managementul oilor care e cam asa : ai o bata in mana si o agiti catre oi si miei si caini si ce-o mai fi pe acolo , ursi , chestii , ca sa iti stie aia de frica , dar mai ales sa vada vecinii ce puternic esti tu . si in general stai nemiscat in toiag sa zica lumea ca gandesti profund si esti vigilent , nu ca dormi pe tine ...ma rog cat despre tine , Maicon , ai calitati , ai viteza , plasament , lovesti curat mingea , se pare ca ai si coordonare si joc de cap bune , esti brazilian , deci nu o sa mori de foame oriunde te-ai duce . concluzie : orice ai face , nu te lua dupa becali si altii .

star01
star01  •  14 Aprilie 2011, 03:51
Postat de draki pe 14 Aprilie 2011, 01:09

tare as vrea sa ne zica acest salageanu ocazile pe care le-au avut ca probabil eu am vazut alt meci

pai...cred ca la galati...magazinele cu etnobotanice isi au sediul la clubul otelul,iar jucatorii si dolarel au"liber si gratuitati " la aceste articole "de uz casnic"...

fkumore
fkumore  •  14 Aprilie 2011, 01:21

"Am si vrut sa avem ocazii şi sa dominam Steaua. Nu este deloc presiune pe noi" Adrian Sălăgeanu, Oţelul Cred ca asta a vrut sa spuna.

draki
draki  •  14 Aprilie 2011, 01:09

tare as vrea sa ne zica acest salageanu ocazile pe care le-au avut ca probabil eu am vazut alt meci

Comentează