Alte știri din fotbal
Noi plecări în Giulești » Fiul fostului antrenor de la FCSB, cedat de Rapid
0
Denis Alibec, prezentat oficial la noua echipă
3
Dinamo - Petrolul, duel de tradiție pe „Arcul de Triumf” » Echipele probabile
1
CFR Cluj - Metaloglobus, duelul care deschide runda 24 din Superligă » Start în repriza secundă!
2
Știri din fotbal internațional
Marius Șumudică, o nouă înfrângere în Arabia Saudită
0
Programul play-off-ului Ligii Campionilor: când va juca Interul lui Chivu pentru optimi
0
A refuzat-o pe Atletico pentru a mai juca 6 luni la Bayern! Apoi va pleca, după 8 ani la club
0
Probleme la transferul jucătorului dorit de Cristi Chivu » Prima ofertă a fost refuzată: Inter va trebui să pluseze!
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să am protecție, în… mea!”. Toate numele grele vehiculate de ...
Libertatea
n-ai inteles esentialul :costache a fost mult peste umflaturile de las fcfcsb
Foarte tare chestia cu Bancu bunic :))) în orice caz la meciul cu Fcsb , Man l-a făcut pe Bancu sa creadă și el ca nu e fundaș stânga de meserie și ca poate uita acest post. Chiar nu îl înțeleg pe Papura, pe ceilalți foști antrenori, cum de nu l-au folosit mijlocas stânga. Are calitate și forță. De ce se insista atât pentru postul de fundaș stânga?
Da, sigur ca da, Costache e atat de bun ca in meciurile din E.L. nu a prins nici banca de rezerve si da goluri pe banda rulanta.
Papură e de fapt trestie,se-ndoaie prea mult...
Vedetele fcfcsb sunt mult sub nivelul CFR ului.. costache a fost mult peste umflaturile de las fcfcsb
In Islanda l-a inlocuit cu Camorra, care a fost la fel de slab. Nu avem un fundas stanga de valoare, iar daca respectivul il are coleg de banda pe Mitrita e mancat.
Radoi fara B-dul Bancu, nu poate concepe alcatuirea echipei nationale. Cit despre Man, in viziunea talentatului Radoi, mai trebuie sa confirme. Cam pina la destituirea lui Radoi-Freza Ciudata. Vine si asta cit de curind, caci nu va dura impostura Radoi 10 ani.Sanatate si virtute!
11 - 2 pentru STEAUA, bineanteles...
Ce meci ai vazut frateee??Daca vedeai Craiova - STEAUA observai ca scorul trebuia sa fie 11-2, frustratule sarac...
Nota 3 lui Bancu? Unde a punctat pana la 3 ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.