Alte știri din fotbal
Greu de consolat! Detaliul surprins după Turcia - România: el a fost cel mai afectat „tricolor” după eșec
0
Primul „tricolor” care ia în calcul un pas în spate: „Nu mai știu nici eu ce sunt, fost sau actual căpitan”
2
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
3
Știri din fotbal internațional
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Prima declarație a lui Nicușor Dan despre scumpirea benzinei și motorinei ...
Libertatea
Doamne ... ce emotii am avut cand am citit titlul articolului !!! Am crezut ca s-a dus la politie sa faca un AUTODENUNT !!! Am zis , uite domnule ca exista si minuni in mocirla arbitrajului !!! ... am sperat in zadar ... :( :( ... sunt o clica de fomisti si atat !!!
Mimaoviștii își permit foarte multe de la o vreme, dincolo de orice limite. Chiar nu se găsește nimeni să-i pună la punct? Unde e legea??
A ajuns la politie dupa ce a furat fosta echipa a politiei. The irony :)))
Trebuia sa rămână la secție pentru 29 de zile.
Barsan e bun in gara, ca sa dea drumul la trenuri! Asta o spune un stelist. Rusinos ce s-a intamplat acolo!
Ce-a facut? E vai de el, nici in al noulea ceas n-a realizat ce-a facut, cred ca atata poate, sa-i dam crezare , cutia craniana mult prea mare fata de continut si din alergare s-a amestecat cu nimicul rezultand prostia. Macar ii trecea prin bibilica sa-si ceara scuze
A gresit fata de ambele echipe nea gulie.
Vezi c-o mai avea Sosoaca ceva manifestatie prin Bucale. Du-te descarca-te cu ctiva pumni in cap la o jandarmerita si ceva vitrine sparte. La asta va pricepeti bine, cu fotbalul e mai greu.
Prostia voastra nu are limite, te-ai gandit ca daca Dinamo era in efectiv complet clujenii nu mai ajungeau asa usor in careul dinamovist ?
Asa e' in Romania,hotii sunt protejati de politie. Sa depuna si Dinamo plangere pt furt
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.