Alte știri din fotbal
„Pe ea o vreau campioană” » Florin Răducioiu, mesaj tranșant pentru Dinamo: „Dezastruos! Asta trebuie făcut”
0
A identificat marea problemă dacă Charalambous se întoarce la Becali: „Se strică lanțul de iubire!”
0
Radu Miruță, anunțul momentului despre promovarea Stelei: „Am ridicat bariera pentru a intra în prima ligă”
4
Basarab Panduru a spus ce răspuns îi va da Charalambous lui Gigi Becali: „Vă spun și de ce cred asta”
0
Știri din fotbal internațional
Atletico Madrid - Arsenal, în turul semifinalelor Ligii Campionilor
0
Pep Guardiola a „fugit” de spectacolul din Champions League! Incredibil unde a fost surprins în timp ce PSG și Bayern Munchen ofereau meciul anului
0
Jucătorul din Superliga, coleg de cameră cu starul care a făcut senzație în PSG - Bayern: „Știi acest sentiment”
0
Strigătul de luptă al lui Harry Kane: „Nimic de pierdut! Atunci suntem cei mai buni”
0
Lifestyle
Diana Munteanu are un fotbalist favorit la CM: „Dacă m-ar da o tură cu trotineta nu mi-ar părea rău”
27
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
6
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
Dimko Zhluktenko, soldat în serviciul activ în cadrul Forțelor de Sisteme ...
Libertatea
Cinci indicii din războiului din Iran care arată că NATO nu este pregătită ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Prețul energiei va atinge cel mai înalt nivel din ultimii ani, avertizează ...
Libertatea
Iar l-a lovit "coada leului" pe acest Marcelica a lu' Popescu !
E fain "'atitudinea "acestui Popescu. S-a facut propietar pe un bun public. P.S Nu pot sa nu constat ca "escu"astia cu accente de *** dictatoriala nu se mai termina.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La fel s-a incercat si la Cluj cu stadionul.Ca numai U sa aiba acces. S-a revenit ,teoretic s-a luat decizia legala ,dar practic tot asa a ramas. O arena ce a costat 40-50 milioane euro gazduieste meciurile echipei U Cluj ,aflata in div a 3-a. In plus concerte grotesti ce deranjeaza un oras intreg., Arena se degradeaza de la o zi la alta.
La cîte derapaje a avut MP, ce mai contează una ?!
M Popescu de departe pare om serios, dar aparentele inseala!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.